Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű macskát...

Brit rövidszőrű macskát szeretnénk házon kívül, a kertben tartani, lehet-e télen-nyáron?

Figyelt kérdés

Mire figyeljünk oda?

-korábbi tapasztalat, hozzáértésünk nincs

Macskaszőr-, egyéb allergia miatt a házban nem tudjuk tartani.


2018. nov. 1. 19:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a velemenyeket!
2018. nov. 2. 14:00
 12/24 A kérdező kommentje:

Talaltam kulfoldi oldalakon szuper, muanyagbol, fembol, fabol keszult "osszkomfortos,"jatekokkal, kishazzal, mindenegyeb hintaval,gazdanak fotellel felszerelt macskabiztos kifutokat. Tobb nm-es, magas, fedett, viragos, fuves, szigetelt, napfenytetos.:) Nem is dragak, egy ezermester pillanatok alatt osszerakja.


Problemamentes elhelyezest nyujt minden kisallatnak. Igy meg tudjuk oldani, kiiktatva a tanacsokban emlitett szempontokat.

2018. nov. 3. 13:53
 13/24 anonim ***** válasza:
51%
Kopaszmacskát vegyetek az allergia miatt. Mi azt vettünk hasonló probléma miatt. Egyáltalán nincs rá allergia, és rendkívűl szelíd, kedves és okos állat. Lakásban tartható, kint nem. Kint fázna a brit cica a hidegben, és el is lopnák, vagy elmenne.
2018. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

És akkor állandóan a kifutóban fogjátok tartani vagy hogy?

Az ilyenek ugyanis tudtommal csak arra valók, hogy az amúgy BENTI cicáknak legyen egy kis biztonságos kijárása a szabadba.

2018. nov. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora lehet, de egész életében abban tartani egy szerencsétlen macskát dísznek? Hát nem tudom..
2018. nov. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert gondolom, hogy valami ilyesmire gondolsz:

[link]


De az ilyenek, mint írtam, amúgy benti cicáknak valók.

Én biztos nem lennék képes ebben tartani egy macskát egész életében bezárva, dísznek.

2018. nov. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem engedd el ezt a macska-dolgot! Ezek a kinti kifutók arra valók, hogy az alapvetően benti macskák biztonságos kijárása megoldott legyen! Kizárni egy kennelbe egy macskát, konkrétan állatkínzás! Fel nem foghatom miért ragaszkodtok a macskatartáshoz, ha nem tudjátok biztosítani neki azt, higy jól érezze magát náltaok! :S Az enyémekkel is állandóan foglalkozni kell, pedig négyen vannak! Velem alszanak, mindegy mit csinálok, mindig ott sündörögnek! Ezeknek a cicáknak az segít elviselni a "bezártságot", hogy folyamatosan az ember közelében lehetnek! Még egyszer mondom, amit te akarsz, az kínzás!
2018. nov. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi, kisebb, 5-6 nm meretben.

2018. nov. 4. 10:10
 19/24 A kérdező kommentje:
2018. nov. 4. 10:16
 20/24 A kérdező kommentje:

[link]


Felugyelt foglalkozassal, gondoskodassal nem gondolom, hogy ezek az eletterek allatkinzasnak minosulnenek. Sot, igenyekre fokuszalo a sok apro reszlet.

Nem halotarsnak tartanank, igy igaz.

Tiszteletben tartom ugyanakkor barki velemenyet, amit ezuton koszonok! Az allergia miatt igy tudjuk megoldani.

2018. nov. 4. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!