Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől van has menése és miert...

Mitől van has menése és miert nem az alomba megy el intézni a dolgát?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy 5-6 hónapos cicám, kb 2 napja be megy a szobába kakilni (mindig ugyan arra a helyre) és has menése van,

Azzon gondolkodtam lehet a kajája miatt mert most új fajta kaját vettünk igy holnap nem fogok már neki adni belőle.

De viszont nem értem, mindig ment az alomjához el intézni a dolgát, most miért megy a szobába oda szarni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. nov. 8. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy táptól ment a hasa. Nem az almába végezte el a dolgát hanem a szobába. Holnap ne add neki azt a kaját! Vannak amiket nem bírnak.
2018. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni volt egy jo minőségű tap, amibol 1 szemtől is mar ment a hasa. Ki is kellett dobni.
2018. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alomhoz kellemetlenség köti a hasmenés miatt, azért keres más helyet. A táppal lehet gond, enyémek egy újtól hánytak, mikor nem kapták, abbamaradt.
2018. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Holnap már nem adok neki belőle,ki is fogom dobni.

2018. nov. 8. 22:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Alomnal van amelyikey nem szeretik, mert bantja a mancsukat, vagy tenyleg a rossz emlek. Ahova jar piszkitani, oda tegyel le kartont, ujsagpapirt vagy sima a4-es lapokat, azokra nem szeretnek piszkitani de ha baleset van is konnyebb feltakaritani. Ne hagyd hogy odaszokjon es megszereti majd az almot (ha rendszeresen takaritod)
2018. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig ugyan eszt az almot veszem neki, rendszeresen van takaritva és ma már ment is oda el intézni a dolgát és már mincs has menése ugy hogy a kajátol lehetet neki. ^-^
2018. nov. 9. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem dobtad ki, fressnapfokban le lehetett adni régen, es vittek menhelyi állatoknak. Biztos, hogy a legtobbnek birja a gyomra, az ritka hogy ennyire allergias legyen valamelyikre.
2018. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oda adtam a szomszédomnak mert neki van egy nagyobb macskája és birja eszt a kaját. 😊
2018. nov. 11. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!