Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mitől van has menése és miert nem az alomba megy el intézni a dolgát?

Sziasztok, van egy 5-6 hónapos cicám, kb 2 napja be megy a szobába kakilni (mindig ugyan arra a helyre) és has menése van,

Azzon gondolkodtam lehet a kajája miatt mert most új fajta kaját vettünk igy holnap nem fogok már neki adni belőle.

De viszont nem értem, mindig ment az alomjához el intézni a dolgát, most miért megy a szobába oda szarni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témában: cica

nov. 8. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok
Nekünk is egy táptól ment a hasa. Nem az almába végezte el a dolgát hanem a szobába. Holnap ne add neki azt a kaját! Vannak amiket nem bírnak.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont nov. 8. 20:43 Privát üzenet
Meg tudom erősíteni volt egy jo minőségű tap, amibol 1 szemtől is mar ment a hasa. Ki is kellett dobni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont nov. 8. 20:55 Privát üzenet
Az alomhoz kellemetlenség köti a hasmenés miatt, azért keres más helyet. A táppal lehet gond, enyémek egy újtól hánytak, mikor nem kapták, abbamaradt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont nov. 8. 21:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Holnap már nem adok neki belőle,ki is fogom dobni.

# 4/8Időpont nov. 8. 22:50 Privát üzenet
Alomnal van amelyikey nem szeretik, mert bantja a mancsukat, vagy tenyleg a rossz emlek. Ahova jar piszkitani, oda tegyel le kartont, ujsagpapirt vagy sima a4-es lapokat, azokra nem szeretnek piszkitani de ha baleset van is konnyebb feltakaritani. Ne hagyd hogy odaszokjon es megszereti majd az almot (ha rendszeresen takaritod)

# 5/8Időpont nov. 9. 09:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindig ugyan eszt az almot veszem neki, rendszeresen van takaritva és ma már ment is oda el intézni a dolgát és már mincs has menése ugy hogy a kajátol lehetet neki. ^-^

# 6/8Időpont nov. 9. 11:30 Privát üzenet
Ha még nem dobtad ki, fressnapfokban le lehetett adni régen, es vittek menhelyi állatoknak. Biztos, hogy a legtobbnek birja a gyomra, az ritka hogy ennyire allergias legyen valamelyikre.

# 7/8Időpont nov. 9. 20:01 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Oda adtam a szomszédomnak mert neki van egy nagyobb macskája és birja eszt a kaját. 😊

# 8/8Időpont nov. 11. 22:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érintőképernyőm tört be. Otthon el tudom intézni?
Online lehet mobilnetet intézni? (többi lent)
Telekomnál 102,111 USSD kód beütése után lehet ügyeket intézni a szolgáltatónál, de a Telenornál mi ez a kód?
Telenornál lehet meghatalmazással/papírral/ részletet intézni?
Telenornál lehet adategyeztetést intézni meghatalmazással? /beteg öreg bácsié a telefon/
Miért nem akarja a kutyus lent intézni a dolgát?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!