Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fülatka ellen hogyan tudnék...

Fülatka ellen hogyan tudnék valamit tenni?

Figyelt kérdés
Az addig szép és jó, hogy állatorvos, de arra nincs pénzem, hogy a környék összes macskáját lekezeltessem.
2018. nov. 11. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell. Ha lekezelte az állatorvos a te macskádat, akkor folyamatosan adod neki az advocate-et és nem fog visszafertőződni.
2018. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a mieinket elviszem állatorvoshoz, kapnak spot-ot is, de a többiek nem férnek bele a költségvetésbe. Mikor bejönnek, én hiába tisztítom ki a fülüket és hiába kezelgetem le a sebeiket az nem segít, mert az atkák miatt kaparják véresre, ráadásul ha megkapják egymást, akkor a mi cicáink sebei is elfertőződnek. Nincs valami olyan fülcsepp amit itthon is tudnék nekik adni? Az a baj, hogy nem 1-2 cicáról van szó, hanem többről és spotból nem tudok annyit megvenni. Régebben volt az Oticat fülcsepp azzal egész jól kordában tudtam tartani a dolgot, de azt már nem forgalmazzák.
2018. nov. 17. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Pont ez az az enyémmel is, azt mondta az állatirvow, hogy úgyis visszakapja... Hát de a szomszéd macskáinak, vagy 10, nem tudok venni...


Én állatgyógyszertárban vettem neki fülcseppet. Ott volt egy állatorvos is, az mondta, mit kell... Nagyon drága volt...


Kikezelem, de a többitől elkaphatja újra és újra...

2019. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!