Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetseges hogy egy cica...

Lehetseges hogy egy cica november végén essen teherbe?

Figyelt kérdés

Cicamon most vettem eszre hogy gombolyodik megint. Ugy tudom nincs ivarzasi idoszak ezert fura hogy pocakos.

Mielott a nagy allatvedok nekem esnek hogy ivartalanittassam, elmondanam hogy eddig minden alomban levo pici csoppseg jo helyre kerult. Nem vagyunk tul jo anyagi helyeztbe ehhez.


2018. nov. 17. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ez tény utolsó, ettől még nem jó a nőstényeknek a sorozatos fialás. drasztikusan csökken tőle az élethosszuk.
2018. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
De vannak felesleges almok. Nem azért, mert nem egyéniségek. Hanem mert több millió kóbor, mentett és gazdikereső macska van. Akik már megszülettek. Ezek mellé totál felesleges újabb és újabb almokat lehozni. A meglévőknek kéne megoldani a helyzetét.
2018. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!