Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helo! A macskám miután kap...

Helo! A macskám miután kap egy kis nyers húst genny csomó gyülikössze a pofazacskóján?

Figyelt kérdés

(Lehet nem fogalmaztam valamk jól)

Mi ennek az oka?



2018. nov. 18. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nyers húst csak akkor szoktak adni, amikor még friss a hús. Én sose szoktam adni a kutyáimnak nyersen semmit se, szerintem nekik se tesz túl jót. Férgek, baktériumok stb.. Szerintem valami baktériumtól gyulladhatott be a pofazacskója.
2018. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez durván hangzik, az enyémek esznek nyerset is, főtt husit is, de ilyen még nem volt... Lehet tályog a pofáján.... Az is lehet, hogy nem ettől van. Vidd el orvoshoz!!!
2018. nov. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
El kellene vinni orvoshoz
2018. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

A nyers hústól se kutyának, se macskának semmi baja nem lesz, sőt! Mivel húsevő, ragadozó állatok, ezért azt kéne kapniuk.Kivétel a sertéshús, azt csak főve!

Nem értem a kérdést.Kap nyers húst, gennycsomó lesz tőle.Eltűnik a gennycsomó utána? És ha megint kap húst, újra lesz? Vagy hogy kell elképzelni?

Biztos hogy ez genny? Nem csak összekeni hússal magát? Milyen hús?Milyen macska?Részletezd!

Amúgy meg vidd orvoshoz!

Én 32 éve tartok kutyákat, macskákat/sokat/.

Elsődleges eledelük a nyers hús, néha főzve, sütve is, néha zöldségekkel, ritkán kapnak jó fajta tápot, konzervet.De főleg húst.Soha semmi bajuk nem volt hús miatt.Jó helyről kell beszerezni, frisset, jól tárolni-hűteni, lefagyasztani.

Olyan a fogazatuk a rágástól, hogy az állatorvos mindig dícséri őket miatta.Sosem betegek, masszívak, jól érzik magukat, nem megy sosem a hasuk, vagy ilyesmi.

Az sincs hogy étvágytalanok lennének vagy válogatnak.Szó szerint zabálnak, imádják a húst, kiskoruktól hozzászoktak.

2018. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 mindenfajta húst kap ami csak itthon van

Igen elmúlik,de vissza jön a kövi hús útán.

Az lehet hogy a fogával van valami mert csak az egyik oldalt van ez?

2018. nov. 18. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően a kutya és a macska gyomra úgy van kialakítva, hogy tudja semlegesíteni a húsban található "bacikat", ezáltal (hacsak nem romlott a hús) semmi bajuk nem lesz.


Az egyáltalán nem normális ami a macskáddal van, de nem a hús miatt van. Lehet egy tályog, egy rossz fog, bármi. El kellene vinni orvoshoz mielőtt elfertőződik.

2018. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!