Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szemét macska éjjel megevett...

A szemét macska éjjel megevett 2 galambfiókát és az anyjukat .!?

Figyelt kérdés
Este még megvoltak, reggel csak üres fészket találtam, a földön egy kis madárbéldarab volt, a szomszéd macskája meg a fáról mászott le éppen. kb 3 hónapja rakott fészket a galambmama, és 2 hónapig folyamatosan rajta ült tojásokon le sem szállt, még esőben is, hétfőn keltek ki a fiókák, de éjjel megölte őket. - szerintetek a galambmamának sikerült elmenekülni? és rakhat még új fészket idén?
2010. jún. 27. 08:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mostmár kicsit máshogy látom mint reggel, amikor az a kép fogadott, hogy a fészek üres, macska pedig mászik le a fáról, lent pedig egy fióka maradványa . . . talán az a pár nap, amíg éltek, az is megérte a fészekrakást, költést, mert az is ajándék és ezért is hálás vagyok.
2010. jún. 27. 19:40
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a természet rendje. Ezt nevezik táplálékláncnak.


Ja, meg az oroszlán is szemét aki megeszi a zebrát. Meg az összes húsevő ember is egy köcsög.

2010. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezen felesleges rágódni, afféle természetes szelekció. A macska már rég elfelejtette az egészet, nem az ő hibája. Se a galambé, nem tehet róla, hogy buta szegény és a "macska szájába" fészkel.
2010. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

"ember is egy köcsög."

Mért jönnek ide olyanok aki nem tud normlis választ adni a kedves kérdezőnek?

2010. jún. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nehéz dolog. A környékünkön rengeteg galambász lakik, akik macskacsapdákat állítanak ki, és ha belemegy a macska, agyonverik. Azt mondják: nagyon sokat költenek a galambokra és nem azért, hogy a macskák megegyék őket. Meg, ha az ő udvarukba bemegy a macska, vessen magára (a gazdájával együtt). Én ezt valahol meg kéne, hogy értsem. De nekem van egy tüneményes cicám, akit imádok, aki családtag már nálunk. Nem tudnám megérteni, ha agyon csapná valaki. Ő pedig szeret vadászni...
2010. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom, de szerintem egy ösztönösen cselekvő állat nem szemét. Nekem rengetek cicám volt. Mind kedves, mimádni való, dorombolós cica. Most került hozzám több év után egy himalájai perzsa cicus.

Mellesleg a vadgalambok bacilus terjesztő, buta állatok. NEm tudják mi az h hűség és szeretet. Nem azt mondom h egy macska= egy kutyával de akkor is... könyörgöm. Menj el az Örsre Pesten...

Ettől függetlenül sajnálom a kiccsibéket. De ettől nem lett szegényebb a világ!

PEACE :)

2010. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

A macska tényleg nem hibás, amiért megette a fiókákat, az én macskáim is leszedtek egyszer a fáról két fiókát, de én nem haragudtam rájuk, mert az buta dolog lenne.


"A környékünkön rengeteg galambász lakik, akik macskacsapdákat állítanak ki, és ha belemegy a macska, agyonverik."

Ezeket az embereket én feljelenteném, ez az, ami felháborító!

2010. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Szia!

Igazuk van az elöttem íróknak.

A macska vadászó állat.

Lehet hogy nem akarta őket megölni csak játszani szeretett volna.

Velem egyszer az történt hogy volt egy tengerimalacom és egy kiscicám.

Eddig nem volt semmi baj de egy nap arra értünk haza hogy minden tiszta szőr és a tengerimalacom az asztal alatt fekszik holtan.

A szüleim ki akarták dobni a macskát de én mondtam nekik hogy én is szerettem a malacot de még kicsi és játszani akart.

Nem éri meg őt is elveszíteni...

2010. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarták dobni a macskát? Ne haragudj, de a szüleid... áhh, mindegy, inkább nem is mondok véleményt róluk.
2010. aug. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Nos sose hasonlítsuk a macskát egy oroszlánhoz vagy más állathoz.:) Lehet, hogy rengeteg közös van bennük, bár nem ugyan azért a célért vadásznak.Nos itt kivétel az, hogyha egy macska kóbor esetleg éhezik.A macskák ugyan is szórakozásból ölnek, ha csak a szomszédod nem éhezteti.Ugyan ez a vérükben van, mert sose feledjük el, hogy a macska nem egy kis bájos házikedvenc hanem egy gyilkos vadállat.Bár sokan ezt figyelmen kívül hagyják.A vérükben van ahogy minden más háziasított ragadozónak, hogy ölnek.Ezért nem szemét a macska, fogalma sem volt róla, hogy nem szabad, ő csak az ösztöneit követi.

De egy ember aki kínozza, megöli a macskát ő tisztában van vele, hogy egy ártatlan lényt öl meg!Még is megteszi.Ezt nem szabad!Ártatlan mivel mikor még nem voltak háziasítva életbe kellett maradniuk és vadászni.Bár a kutyát is viszik vadászatra, és a vadászkutyák kénytelenül vadásznak, ölnek mert a vérükben van.(tapasztalat...Kutyám is ilyen de nem hibáztatom.)Akkor a macskának miért lenne megtiltva?

Nos én ennyit szerettem volna írni.


Igen írtam kutyám is keverék, egy terlő, és vadász kutya kereszteződése.De mikor levadászott nyulat és oda hozta elém nem üttem meg, sem szindtam le.Ez a vérében van, nem lehet belőlle ki nevelni.El kell fogadni olyannak amilyen.Ő nem fogad el?Hát akkor meg!Viszonozzuk.:)

2010. aug. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!