Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szervusztok! mit tegyek a...

Szervusztok! mit tegyek a vendég cica rossz hangulata javitására?

Figyelt kérdés

nappal ezelött egy macskát kaptam gondozásra

egy néni 80 éves, korházba került és e miatt rámbizta a cicut, de azota nem eszik semmit! 8 éves ivartalanitott nöstény, nekem is volt régen macskám, igazán szeretettel veszem körül, nyugdijas vagyok, maradhatna nálam. Ha megszokna itt. Eddig is lakás macska volt, nálam sincs kert, meddig birja evés nélkül? Mit tehetnék még, hogy a kedvében járjak? Most az ágy alatt fekszik, nem megy a kosarába se!



2019. jan. 5. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki időt és engedd, hogy ő közeledben. Nálam is volt egy vendég cica, ő az első 2 napot és éjszakát a konyhaablakban kucorogva töltötte, 2 hét múlva pedig már a vállamon ült.
2019. jan. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy nyugodt kuckója, ne erőltesd, nyugis helyen legyen alom, kaja, víz - ki fogja szolgálni magát. Szegény, gazdi sehol és idegen helyen van,idő kell neki.
2019. jan. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Kínai boltból vegyél macskatávirányítót. [link]
2019. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, türelmes vagyok,de minden nap kidobok egy zacskós macskakajat..mert egész nap itt áll a szobában érintetlenül

A linket is megnéztem,nem is tudtam hogy ennyi lézeres holmi van, képesek tényleg ezt a távirányítót is kitalálni,vagy amelyik utánozza az egér hangját... köszi

2019. jan. 5. 19:17
 5/16 anonim ***** válasza:
56%

"...de minden nap kidobok egy zacskós macskakajat..mert egész nap itt áll a szobában érintetlenül"


Ne pazarolj!


1-2 napig ne adj neki enni SEMMIT, utána is keveset. 4-5 nap múlva enni fog!

2019. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi, meddig bírja kaja nélkül ??
2019. jan. 5. 21:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Száraztápot rakj ki neki, azt nem kell naponta kidobni. Hozzám is került úgy egy mentett cica, hogy egy hétig az ágy alatt lakott és utána két hétig csak a küszöbig merészkedett.
2019. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen, félek hogy ott bent éhen hal,annyira sajnálom , beszélgetek hozzá, remélem megbaratkozik
2019. jan. 6. 08:22
 9/16 anonim ***** válasza:

én megpróbálkoznék még egy kis főtt hússal is (lehetőleg csirke). Annak azért eleggé nehezen tudnak ellenállni a cicák :)

De igaza van az előttem szólóknak, ha nagyon éhes lesz akkor egy idő után meg fogja enni a száraz tápot is. Csak idő kell neki. Vizet sem iszik?

2019. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Maxitabi ***** válasza:

Esetleg macskamenta, macskagyökér(egy régi zokniban, vagy a menta cserépben) vagy feliway spray?? Hogy jobban érezze magát??

Amúgy szerintem is türelem!!

2019. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!