Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy egészséges macskának...

Egy egészséges macskának milyen orvosi vizsgálatra, kezelésre van szüksége, és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2019. jan. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha viszed oltásokra akkor megkéred, hogy egy kicsit jobban nézzék át, mert rég nem látta orvos. Esetleg egy általános profilt lehet neki nézni vérből. De ha pl nagyon stresszelős akkor nem biztos, hogy érdemes ezzel zaklatni
2019. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen egeszseges es sosem beteg tehat minden rendben akkir szerintem evente el lehet vinni egy teljes kivizsgalasra, megellozni a bajt.

Bar en sosem vittem csak az oltasokat kapta meg, de az egyik baratnom viszont 3 havonta hurcolta, annak nincs ertelme.

2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Évente elég, mikor a kombi ismétlését kapja :)
2019. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi három havonta megyünk - a doki adja be neki a féreghajtót, ilyenkor kicsit megnézi fülét-szemét-száját, légzését szőrhullós időszakban. 1000 Ft az egész, nekem ennyit megér. :)


Ha otthon féreghajtózod, akkor is évente illik elmenni az oltások végett.

2019. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi évente egyszer visszük, akkor átnézik, lemérik, kap oltást, féreghajtót. Csak benti cica, csak macskatápot eszik (emberkaja iránt érdektelen és a nyerset se szereti) így nem szoktunk 3 havonta féregtelenítőt adni neki, soha nem látni benne bolhát, és a széklete is normál állagú. Azért volt, hogy két állatorvosi látogatás között is hozunk neki a dokitól féregtelenítőt, de őszintén szólva nem látom indokoltnak.
2019. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!