Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti elhiszitek ezt egy macskáról?

Ti elhiszitek ezt egy macskáról?

Figyelt kérdés
Nemrég befogadtunk egy 2 éves cicat. Az előző gazdája azt mondta, hogy nála született. Tehát amióta él, csak ott lakott, udvarra nem ment. Namost ez a cica olyan szinten félős, hogy az már nem normális. Egész napját azzal tölti, hogy elbújik. Este jön elő, de akkor is laposkúszasban, akkora tágra nyílt szemekkel, mint egy maki. Szemkontaktust nem tart meg, elnéz. Vagy elfordítja a fejét. Olykor egész testével elfordul. Ha kijön és valami halkabb neszt hall, elrohan. Gyorsan kapkodja a fejét, ha valaki közeledik.Az almot is csak éjjel használja. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek létezik ennyire durva szorongás úgy, hogy közben nem érte ót semmi trauma régebben?
2019. jan. 9. 23:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nálunk ennyire nem volt rossz a helyzet, ugyanis majdnem két hét után végre MAGÁTÓL előjött és tegnap pedig már feljött a kanapéra nekem hízelegni! Azt hittem, álmodom. Mondjuk mi sokan vagyunk, így inkább akkor jön még elő, amikor már esteledik és csend van. De már nem retteg senkitől, a férjemnek meg nekem pedig már hízeleg, nagyon boldog vagyok!!! :D Köszi mindenkinek!
2019. jan. 13. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!