Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi a véleményetek a Jávai, avagy orientális hosszúszőrű macskáról?

[link]

Külsőleg

Belsőleg (aki ismeri)

febr. 12. 14:23  Privát üzenet  

A válaszok
Külsőleg nem valami szép szerintem, de kinek a pap kinek a papné.:) Belsőleg biztos van valami szépsége, de nem minden macska viselkedik ugyanúgy!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 12. 20:39 Privát üzenet

[link]

Ez a csúcs, abból, amit linkeltél, ezt lementem. :)

Azt hiszem, orientálist még nem láttam hosszú szőrűt. Van pedig több könyvem, nincs benne, úgy látszik.

Szóval az orientális rövidszőrűt ismerem így képről. Megmondom őszintén, nekem az arcformája nem tetszik. Hát főleg az orra.

Személyesen még nem találkoztam eggyel sem, nem tudok véleményt mondani. Annyit tudok, hogy aktív macska, a keleti fajták általában aktívabbak, így ők is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 13. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez milyen fajta cica?
A hosszúszőrű macskám utálja ha fésülöm. Mit kezdjek vele?
Hogyan takarítotok hosszúszőrű macskátok után?
Hol találok hosszúszőrű kandúrt fedeztetésre?
Ismertek (megbízható) Brit hosszőszőrű tenyészetet Magyarországon, vagy mindenképpen külföldi tenyésztőt keressek?
Létezik hosszúszőrű sziámi macska?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!