Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mért csinálja ezt?

Mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Egy 5-6 éves macskát nemrég hoztunk el. Eddig csak a sarokban bujkált az ágy alatt.. De egyre bátrabb és mindig kijönn egy kis időre. Tegnap anyu lábához bújt aztán később az enyémhez is de Mikor meg akarta simogatni a második után rácsapot a kezére.. Ezt mért csinálta? Ha ő kezdeményezet. Mit lehet ezzel tenni?

2019. jan. 11. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy macskához rengeteg türelem kell. Már kezd feloldódni, és igyekszik beilleszkedni, de minden új és félelmetes neki. Szépen fokozatosan kell nyitni felé, hagyni hogy egy picit ő diktálja a tempót.

Vegyetek Feliway párologtatót, attól sokkal könnyebb lesz neki kibontakozni. Az enyémnek rengeteget segített.

2019. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert még fél, bizonytalan. Azt akarta jelezni, hogy még korai, hogy simogassátok, megijedt.

Türelem!

2019. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor az jó hogy én még nem simogattam meg? Anyu egyből rárepült hogy akkor lehet de én úgy voltam vele hogy még szerintem nem kéne..
2019. jan. 11. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, de az sem baj, hogy anyud megpróbálta. Mint látod, a cica jelzi, ha elég neki.
2019. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jutifalattal sokat lehet előrelépni :) Vagy egy kis főtt csirkemelldarabkával. A miénket a kajával elég könnyű volt odaédesgetni :)
2019. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!