Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák tudják magukról hogy...

A cicák tudják magukról hogy mennyire aranyosak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 00:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ha tudnák, nem harcolnának egymással az idegen macskák :D
2019. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez de aranyos kérdés :D
2019. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Tudják. Csak nézd meg mit csinálnak ha nagyon akarnak valamit.
2019. jan. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Tudják, azért tudnak akkora s ggfejek lenni, mert pontosan tisztában vannak vele hogy ilyen cuki kinézettel mindent megúsznak :D
2019. jan. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
73%
Szerintem a macskák nem földi eredetű lények. Megfigyelik az embereket. Egyszer kilakult egy vadmacska faj, ami tökéletes "cukiságot" bírtokolt. Ez az állatfaj még ma is él A nagymacskák szépségét lekicsínyítve és ezért igazán nagy veszélyességét elhárítva. A házimacskák azért vették fel ezt a külalakot, mert így kerülhetnek minél több embernek a legbelsbb köreibe. Betelepítették saját magukat a földre, itt szaporodnak, de mindegyikből felderítő lesz. Szóval igen, ők pontosan tudják, milyen édesen néznek ki.(szerintem)
2019. jan. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, hogy a macskák fejében ezek a fogalmak: cukiság, aranyosság, szerepelnek-e vagy sem. Jóval inkább arra gyanakszom, hogy az ember a szelekció folyamán a vadabb, nem kezes állományt nem tenyészette tovább. E feltevésemet alátámasztja az ún. Beljajev-kísérlet.
2019. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pontosan tudják, hogy cukisággal, hízelgéssel bármit elérnek :D
2019. jan. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudják. Okosak, de nincs olyan öntudatuk mint az embernek. Azt, hogy kedveskednek ha akarnak valamit ösztönből csinálják.
2019. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem. Én azon gondolkodtam, azt tudja-e a macskám magáról, hogy vörös. Mert ha a tükör elé rakom, nem érdekli, és másik vörös macska sem érdekli jobban, mint egy más színű. És ha talál egy vörös szőrszálat, szerintem nem tudja, hogy az övé, meg nem gondolkodik rajta, hogy ő mondjuk miért nem fekete színű.
2019. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. Honnan tudod, megkérdezted őket? Ennyi erővel amúgy az emberek is mindent csak ösztönből csinálnak...Néhányan szeretik azt hinni, mennyivel fejlettebbek más állatoknál, pedig mi is ugyanúgy ösztönből szeretjük pl. a gyerekeinket, ösztönösen röhögünk a "vicces" dolgokon, stb..Vagy szerinted mi más oka lehet a tetteinknek, érzelmeinknek?
2019. jan. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!