Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma van egy hete, hogy az egy...

Ma van egy hete, hogy az egy éves kandúr cicám nem jött haza. Van még remény? Elvagyok kenődve, de nagyon

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kedves Markó Zoltánné!


Biztos hazafog keverdeni a macskája..,nagymuterom macskái is van hogy hetekre elkóborolnak,de aztán megkerülnek!Tessék ivartalanitani,és akkor nem lesz ilyen!

2010. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 1 hó elteltével találtunk rá az egyik kandúrunkra. Tesóm kapta el, alig tudta hazahozni, csak morgott és vicsorgott... Kinti is benti is, mivel több cicánk is van, féltékeny lett, és megelégelte, hogy nem csak ő tartozik a házhoz... :(

Viszont jól el volt hízva, úgy értem szép erős volt, vastag bundával, nem volt lefogyva. Lehet kétlaki lett, nem tudom.

Most megint 2 hete nem volt itthon, vagyis gyakran csinálja ezt, kicsit bánt, de nem tudok mit tenni sajnos.

Attól is függ, hogy mennyire kimenős a cicád és van -e más a házban. Ha nincs, lehet baleset érte... Magától nem kóborol el csak úgy. Bár lehet a nőstényeket űzi, és 1-2 nap és hazajönmajd. Remélem meglesz a cicád!

2010. jún. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit: ő volt nálunk a vezérhí, most is az, védi a területeit, amit szerzett magának. A másik 3 hímünk itthon lustálkodik feszt...

Lehet a tiéd is épp területeket szerez, és kemény csatákat vív valahol harc közben.

Jó lenne ivartalanítani, az sok későbbi gondtól is megóv (betegségek)!

2010. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen, először nagyon elszomorodtunk amikor elment, aztán 4-5 hónapra rá visszajött, és utány kb 2 havonta jött vissza látogatni, de valószínű, hogy már másik otthona is van, most is jelenleg elvan valahol, mát fél éve nem láttuk.
2010. jún. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
utolsó vagyok: azért ment el, mert van egy másik kan macskánk és ő erősebb nála és fél tőle.
2010. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bárcsak hazajönne,azonnal elvinném ivartalanítani.Olyan kedves cica,szobatiszta,és sosem lopott még.Herczeg a neve.Egész nap bent feküdt,de estére már alig lehetett bírni vele,kiakart enni.De nem is jött vissza.Az szomorít,hogy láttak pár utcával arrébb elütve,de az egyik fehérnek látta a másik hamuszürkének...szóval nem tudom.Köszönöm a bíztatást,reménykedek,jó hogy itt vagytok ti legalább megértetek.
2010. jún. 29. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hazafog jönni. A kandúrok gyakran kóborolnak
2010. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bármit megtennék érte.Kislányo 2 napig zokogott,sokan mondják,hogy új cicát kell hozni,de az mégsem az,nem gondolom,hogy pótólná..
2010. jún. 29. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet nőstényeket cserkészik be..,azért volt úgy "megőrülve" hogy kimehessen,nem?
2010. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen,igen...de egy hétig? Jajj de félek.
2010. jún. 29. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!