Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bolhás lett. Megfürd...

A macskám bolhás lett. Megfürdettem többször is neostromosan ampullával, már vagy 4 -szer. Még mindig találok a bőrén serke pöttyöket. Vettem insecticide 2000-res sprayt. Azzal befújhatom a macskát is? Lesz tőle valami baja?

Figyelt kérdés

Azt írja a készítmény hogy melegvérűekre ártalmatlan a szakszerű alkalmazás mellett.

valaki nézze már meg a neten a használati útmutatóját,hogy szerintetek lesz tőle baja?én olvastam,de nem tudom eldönteni.jah és főleg azok írjanak,akik használták már a szert. fontos lenne.köszi előre is.


2010. jún. 30. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne állatorvos által felírt készítménnyel orvosolni,mivel nem tesz jót a kísérletezés.
2010. jún. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne kapkodj. Ha csak serke van, azt türelemmel fésüld ki. Ha befürdetted, 7 napig használ. Az Insecticid sem fogja a serkéket leszedni.
2010. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
STRONGHOLD spot!!!! 2000 forint! Tuti hatásos.
2010. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!