Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macskát ilyenkor hova...

Egy macskát ilyenkor hova kell tenni?

Figyelt kérdés
Megyünk síelni Ausztriába (apartmanba) és magunkkal visszük a kiscicánkat és állatbarát a hely de hova kell ilyenkor tenni amíg sielünk?

2019. jan. 28. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
A bal zsebedbe.
2019. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy lehetsz ilyen gyerekes?

Úgy értem, hogy pl: A fürdöszobába. Vagy van egy külön kijelölt rész

2019. jan. 28. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutyabarát szálláson nekünk nem volt megkötve, hogy "hova tegyem" a kutyát. Bárhol lehetett az apartmanon belül. Előre felhívták a figyelmünket, hogy a károkat, amit okoz, meg kell téríteni, illetve a kutyáért is fizettünk szállásdíjat. Meg nekünk is azért valamivel drágább volt ez a szállás, mintha egy sima panzióban béreltünk volna.

Szerintem ez a normális. Nem mennék olyan "állatbarát" szállásra, ahol megszabják, hogy az állatodat ide vagy oda zárd be. Akkor mitől állatbarát?

Ha ez nem egyértelmű, akkor szerintem még utazás előtt kérdezz rá a szállásadónál.

2019. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenféleképpen rákérdezünk.
2019. jan. 28. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ott hagyod addig a szobában/apartmanban.
2019. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én macsekkal nyaralok mindig, benn maradhat a szobában, de ha kár lesz, fizetni kell. Én az elején féltem, hogy gond lesz, bezártam a fürdőbe, de kinyitotta az ajtót, hazaérve az ágyon találtam.


Ami ciki, hogy mikor jönnek takarítani, kislisszol egy pillanat alatt, én többször kergettem a folyosón, és le merném fogadni, hogy a takarítók is futottak vele pár kört(takarítanak, ha nem vagytok ott).


Necces, mert ha megtalálja a lépcsőt, vagy épp egy nyitott liftbe szalad, akkor aztán mehet a fogócska.


Persze ha nagyon figyelsz, és gyorsan futsz, nem lesz gond. A macskát kicsit srtesszeli az új környezet, máshogy fog viselkedni, mint otthon. Ezért mi mindig ugyanoda megyünk nyaralni:)

2019. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi többnyire vittük a kutyát mindenhova (nyilván a macskát nem lehet), de ha leszaladtunk a boltba, és ő otthon maradt, szóltunk a szállásadónak, hogy most ne menjenek be, ha nem muszáj.

Szerintem te is meg tudod ezt beszélni, nem tudom, mennyit vagytok ott, de szerintem egy hétig olyan őrületes takarítást nem kell csinálni, amit ti magatok egy pár perc alatt ne tudnátok elvégezni... Nekünk adtak seprűt, lapátot, mikor kértünk.

Illetve, ha ehhez nincs kedved, akkor megkéred, hogy szóljanak, mikor takarítanak, és addig elzárod a macskát.

De csak emiatt végig a fürdőbe zárni szerintem kiszúrás szegénnyel...

2019. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. jan. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!