Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok kandúr cica nevet...

Tudnátok kandúr cica nevet írni? Lentebb leírom a jellemzőit

Figyelt kérdés

Szóval

Nem rég befogadtunk egy fiú cicát állatorvos szerint kb 2 éves lehet.

Átlagban nagyon nyugis cica, de imád játszani is a gyerekekkel akkor olyan kis virgonc futkározik ugrándozik "támad" stb.


Nem találunk rá illő neveket ilyet h - - pamacs, cirmi stb nem szeretnénk mert nem illik rá..


Hátha ti Tudnátok olyan nevet ami tetszene és eltudnánk képzelni a mi cicánk neveként😁



2019. jan. 28. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Én régi és mostani cicáim. Morgó, Mirci, Hami, Pocak, Tigi, Szimba, Oreo, Dominó, Alfi, Cini, Szuszi, Shadow, Crixus, Vihar, Csillag, Dörmi
2019. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

#10

Nem fog neked írni, mert nem az itteni cicabarátok voltak.

Valami állatgyűlölő elmebetegnek okoz ez testi jóérzést, a silány, üres, magányos életében.

Egy pillanatig ne törődj a pontozással (ki a francot érdekel?) neki meg nyilván ez a legnagyobb öröme a szánalmas életében, hát hadd kapja meg! Ennyit és nem többet!

2019. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%
Megírod majd mi lett a cicád neve?
2019. jan. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Móric.
2019. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha fekete-fehér akkor Leo... Arti, ha sárga akkor John-szi, ha szürke akkor Zénó, ha kövérkés cirmos akkor Dagi, ha fekete akkor Pepi

Én ezeket a neveket adtam eddig a fiú cicáimnak.

2019. ápr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!