Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás nélkül is...

Ivartalanítás nélkül is normálisan viselkedik a kandúr cica? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ,hogy van olyan cica gazda aki nem ivratalaníttata macskáját és mégsem jelöli az meg a területét vagy ad ki furcsa hangokat? Az én kandúrom most 1,5éves és szobacica. Nincs ivartalanítva és eddig nem produkált semmi különöset. Nyugodt cica ,az alomba végzi a dolgát és nem nyávog furcsán. Sokan mondták hogy majd mindet össze fog vizelni meg majd nyávog össze vissza. De ő elég nyugis cica. Szóval lehet kivétel ?
2018. dec. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ami késik, el fog jönni.


Ha nem is jelöl bent, mert nincs idegen macskaszag, attól még a vizelete nem mondható illatosnak.

2018. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 kandúr van, most lesznek lassan 1 évesek

Nálunk sincs semmi különös, de azért rettegek h egyszer elkezdik

Hat szerintem várd meg míg elkezdi mert akkor irány az orvos

2018. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen én is félek ,hogy eljön az a pillanat amikor már "nagyfiú" lesz... de semmiképp sem szeretném ivartalaníttatni csak abban reménykedem ,hogy nem fog jelölgetni. :)
2018. dec. 9. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Reménykedni mindig lehet, és nagyon sok problémamentes ivaros kandúr van a világon, és mindig van kivétel, és ha mégis kitör a kandúrság, akkor is rengeteget lehet neveléssel tompitani a dolgot, de

Miért nem szeretnéd ivartalanitattni?

2018. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Viselkedhet normálisan, de egy ivaros kandúr pisije nagyon büdös tud lenni. Mi a bajod az ivartalanítással?
2018. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A miénk 2 éves koráig normálisan viselkedett, ahogy te írod. 2 évesen viszont elkezdett jelölgetni, akkor ivartalanítottuk. Tiszta benti cica, elég kellemetlenné vált a hirtelen felszedett "új" szokása.
2018. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretném ivartalaníttatni mert nagyon szép macska és félek ,hogy kicsit testesebb lenne utána. Meg azért is ,hogy lehet idősebb korában talán pároztani kellene egy "cica lánnyal" ,hogy kölykei legyenek mert nagyon szép macska persze sokminden függ a lány cicától. Nagyon jól nevelhető cica ez egy nagyon jó tulajdonsága persze nem biztos ,hogy a kölykei is ilyenek lennének. És nem utolsó sorban nem szeretném "megcsonkítani". Tudom ,hogy furcsán hangzik de ezek azok az okok amiért nem szeretném. :)
2018. dec. 10. 20:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2018. dec. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!