Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valószínűleg alufóliát és...

Valószínűleg alufóliát és zacskót evett a macskám. Állatorvos?

Figyelt kérdés
Egy szendvicset hagytam a táskámban, ami zacskóban volt alufóliába csomagolva, és félóra távollét után arra értem vissza, hogy a macskám kiszedte a táskámból a szendvicset, kirágta a zacskót, átrágta magát még az alufólián is, és beleevett a szendvicsbe. Most nem hagy nyugodni a gondolat, hogy mi van akkor, ha nyelt le a zacskóból, alufóliából?
2019. febr. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kiX@rja, nyugi!
2019. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem :D Imádom ezt a macskát, az életben nem gondoltam volna, hogy képes a táskám legmélyéről kicsempészni a kaját
2019. febr. 3. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tömte be a zacskót/fóliát csak felszaggatta, akkor nem hiszem, hogy baja lesz, nem kerülhetett a szervezetébe akkora mennyiség.

De figyeld az elkövetkező napokban, van e széklete és milyen állagú, ha bármi szokatlant tapasztalsz, irány a doki.


Ha nagyon biztosra akarsz menni, hívd fel telefonon a dokit reggel, az nem kerül semmibe. :)

2019. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2019. febr. 3. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mesélte, hogy régen volt egy kutyája, aki egyszer megevett egy egész tábla csokit alufóliástól, papírcsomagolással együtt. Nem lett tőle semmi baja. Csak akkor derült ki, mi történt, amikor az alufólia megjelent a végtermékben...
2019. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mekkora mázli, hogy semmi baja nem lett, azért a csoki elég veszélyes a kutyákra nézve. Egyszer séta közbem vettem észre, hogy a kutyám túl sokáig végzi a dolgát, hát basszus, kinyomott egy zacskót (nem kicsit), és fogalmam sincs honnan szedhette össze és ehette meg. Remélem a macskámnak sem lesz semmi baja, és átmegy rajta.
2019. febr. 3. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!