Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá hogy egyen?

Hogyan vegyem rá hogy egyen?

Figyelt kérdés
Van egy beteg cicánk.Már többször is voltunk orvosnál és gyógyszere is van.De nagy segítség lenne a javulásához ha enne.Sajnos 3 napja egyáltalán nem eszik magától.És alapból is vékony és gyenge a betegség miatt.

2019. febr. 7. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pépés állagúra készítve próbáld meg a kedvencével megkínálni.
2019. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadja el, akkor még ma állatorvoshoz kell vinni, a macskák szervezete tönkremegy a koplalástól.
2019. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fecskendőből adod neki a következők valamelyikét: Hill's a/d, Royal Canin Recovery, Trovet Critical Care Liquid, vagy Calo-pet paszta!
2019. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már vittük,adott egy másik gyógyszert és azt mondta hogy még próbálkozzunk az etetéssel, de már ő sem tud többet segíteni.Azért még próbálkozunk.
2019. febr. 7. 17:19
 5/11 anonim ***** válasza:

A cica máik gazdija vagyok,

calo pet pasztát kap. ezen kívül még számos immunerősítőt, a problém az hogy magától nem hajlandó enni. Tehát ha a szájára kenjük úgy lenyalogatja, de magától hozzá nem kezdene. Sajnos elég beteg is mellé... Esetleg valami olyan pasztát/ tápot tudtok ami finom és estleg megenné?

2019. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a betegsége? A Calopet mellett ki lehet próbálni azokat amiket írtam, a Trovet például egy magas energiatartalmú folyadék kimondottan lábadozó állatoknak. Ha enni nem is akar, talán ezt még ellefetyeli. Inni iszik? Egyébként amíg sz4rul van, addig valószínűleg nem fog magától enni. Nekem volt olyan, hogy majdnem 2 hétig kellett fecskendőből etetni és infúziózni, és mikor már jobban lett, akkor is alig tudtam rávenni az önálló evésre. Nekünk a Gourmet gold pástétomai azok, amiket mindig hajlandóak lennének megenni, pedig a minősége egy nagy f0s... Nem tudom mit tettek bele, de ez az egyetlen dolog, amit mind a 4 macskám megeszik. Egy próbát ez is megér. De ha semmikéll nem eszik magától, akkor fecskendő! :/
2019. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másik gazdi újra:

( húgom írta ki a kérdést, de tulajdonképpe én gondozom a macsekot)


FIV-es a cica ( macska AIDS) most voltunk vele orvosnál, kapott infúziót meg antibiotikumot. Lehet a mája sincs rendben meg erőltetetten lélegzik és prüszköl. Az orvos azt mondta megpróbálja megmenteni, inni magától csak nagyon keveset iszik, mióta hazajöttünk jobban mozog, kimászik a melegítő takarójából ( ma reggel nem tudott járn sem) inni ivott egy picit, nagyon remélem jól reagál a kezelésre és rendbejön, de nem akarom elkiabálni a dolgot.

2019. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha FIV-es, akkor erősen ajánlom a Vetri DMG liquid immunerősítőt, valamint lehet kapni májvédő készítményeket is, paszta és por formájában! És persze a fecskendős etetés...
2019. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

gazdi vagyok:


Köszönöm mindenkinek a segítségét, kb 10 percel ezelőtt rövid haláltusa után elpusztult a cica.

2019. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó, nagyon sajnálom! :(
2019. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!