Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil az eddig rendesen...

Miért pisil az eddig rendesen dolgát végző cicám a szőnyegre és mivel lehet a szagot eltávolítani?

Figyelt kérdés
1,5 éves kandúr cicám /ivartalanított/ az elmúlt 1hónapban kétszer odapisilt a fürdőszobai kilépőre, illetve tegnapelőtt a hálószobai selyemszőnyegre. Ez utóbbiból mivel lehet a szagot kiszedni? És vajon ha eddig ezt nem csinálta és rendesen használta az almot, akkor most miért történt?
2010. júl. 2. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

hát lehet egy kezdődő húgykövesség. Vagy hasonló urológiai probléma.

Nem pisil gyakrabban?

A betegség jellemzője gyakraban, de keveset pisilnek.

2010. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem találta elég tisztának az almot. Vagy nem változott meg valami a környezetében, nem foglalkozol vele kevesebbet? Az enyémek akkor szoktak megkattanni.
2010. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timi: ) ***** válasza:

Az én cicámra is ez a korszak jött rá,szobatiszta,de most jelölget".Sajnos kandúrnál ez ösztön,ha ivartalanítva van,akkor is jelölgetni fog,kb.1 hétig lesz rajta ez a szokás",párzási időszak,és hajtja az ösztön.

A szagot,áhh én még nem találtam rá semmit,nagyon erős a szaga a pisijének,nekem a cipőmet jelölte" meg próbáltam áztatni,mosószer,mindennel,már ki is hipóztam,úgy enyhült a szag viszont a cipőmnek annyi:D

Fertőtlenítő szerek elveszik valamennyire a szagot,viszont a pisilés a nyáron többször előfog fordulni,időszakos csak.

23/L

2010. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!