Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szabad a cicának nyers csirkeb...

Szabad a cicának nyers csirkebört adni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 3. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy szabad, még a belsőségeket is megeszik nyersen.
2010. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze,szabad.Húst,mócsingot,bőrkét mindent adhatsz neki nyersen ami csirkéből való.Más állati dolgokat érdemes megfőzni egy kicsit,nehogy férges legyen tőle.
2010. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ha elkap egy kismadatar, akkor azt megsüti/megfőzi mielőtt megeszi? Hát nem.

Szóval oda adhatod neki nyugodtan nyersen, és nem csak a nyers bőrnek tud örülni :)

2010. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nyers disznóhúst nem szabad adni.
2010. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy nyers csirkét sem szabadna, mert a legtöbb szárnyas szalmonellás, ami csak hőhatáskor válik ártalmatlanná. Ugyanúgy, ahogy nyers disznót sem. De amúgy apám tojik az ilyen dolgokra és ha csirkét, halat csinál, mindig odadobálja nekik a mócsingot, bőrt, halbelsőt, ők meg megeszik és nincs bajuk tőle. Sőt, van mikor még a csontot is kiteszi nekik. Az én két macskám megtanulta már, hogy a csont nem ehető, csak a maradék húst kell lerágni róla, de egyszer egy kóbor macska le akarta gyűrni az egész csirkecomb csontot, de mikor kimentem, még lógott ki a szájából egy rész és el tudtam venni tőle. Azóta nem díjazom ezt az öletét sem. Szóval.. azért ne olyan gyakran etesd nyers állati eredetű dolgokkal.
2010. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Énis szoktam az én cicáimnak azt adni, és semmi bajuk nemlett. :D

Sőt amikor lefialt az egyik cica, a négy kicsinek másfél honapos korában is kicsikre vágva odaadtam nekik, és megették, és semmibajuk nem lett nekiksem. :D

szoval nyugodtan adhatsz nekik. :D

( csak halat nemszabad nekikadni)

2010. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!