Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi lehet a baja a macskánknak? Mitől félhet?

Délelőtt még semmi baja sem volt, azonban délután egyszer csak azt veszem észre, hogy ijedten nez össze vissza és lapulva megy.. bujkál.. már órák óta bebujt az ágy alá sehogy sem akar elő jönni.. nem jött enni se.. itthon voltam egésznap nem történt semmi ami miatt megijedt volna.. egyszerűen nem értem mi baja lehet.. talán beteg lehet?? Mindenképp elhisszük orvoshoz ha holnapra sem lesz jobban csak annyira aggódom érte soson viselkedett még így..

márc. 14. 20:40  Privát üzenet  

A válasz
Nem rossz neki valamelyik foga? Ha már idősebb akkor előfordulhat, és fájhat neki.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 14. 20:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet a baja a hím macskánknak?
Az egyik macskánknak már negyedszer van bélelzáródása 2 év alatt, mit lehet tenni, hogy ne forduljon elő többet ilyesmi? Volt már valakinek hasonló tapasztalata?
Az egyik macskánknak nyáron alig van hangja, rekedten nyávog. Miért lehet?
Lóg a farkincája a macskánknak de fájdalomnak és rosszkedvnek nincs nyoma. Mi lehet?
Tegnap operált házi-macskánknak - emlő daganat - adhatunk-e Béres cseppet? Javítja-e az állapotát?
A macskánknak a nyakának a mentén apróbb dudorok, kelések fedezhetőek fel a szőre alá elrejtve, megnéztem közelről és fekete színű. A macskának nem fáj, de ha simogatom dorombol. Mi lehet ez?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!