Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mi baja lehet a...

Seron353 kérdése:

Nem tudom mi baja lehet a macskámnak? Folyton nyávog és a két hátsó lábát hátra tolja segítseteek

Figyelt kérdés

2019. márc. 15. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tüzel.
2019. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Tüzel! Az én macskám 3 napja ugyanígy szenved. Ha lezajlik visszük ivartalanítani, most 10 hónapos. Szívem szerint már előbb vittrm volna, de dokink azt mondta első tüzelést várjuk meg... mostmár bánom h nem vittem el máshoz mert nem jó ez neki, én is nagyon sajnálom :( javaslom h te is ivartalanítsd, főleg ha kijárós cica.
2019. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
34%

utolsó:

Keressetek másik dokit nem kell megvárni a tüzelés végét. Elavult, idős, falusi dokik

hozzáállása.

Nyugodtan ivartalaníthatod most is!

2019. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Medvi ***** válasza:
57%
Párosodni szeretne, kandúrt keres, ha sikerül neki akkor terhes lesz és szül egy halom kiscicát amit remélem nem szeretnél, ismerve azt, hogy mennyi rengeteg gazdátlan cica vár gazdira a menhelyeken. A megoldás, hogy elviszed állatorvoshoz, ahol megműtik, azaz kiveszik a petefészkeit, hogy ne szülessenek kicsinyei és ne kapjon el borzalmas betegségeket a kandúroktól pl Macska AIDS, Leukózis, stb. Minden normális ember elvégezteti ezt a műtétet a cicáján aki szereti az állatokat.
2019. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
57%
Szerintem állatorvoshoz vidd el minél hamarabb
2019. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tüzel! Ivartalanítd
2019. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!