Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiesett a foga?

Kiesett a foga?

Figyelt kérdés
Alul a két metszőfog közötti fogacskák hiányoznak. Utalhat valami betegségre? vagy ez teljesen természetes dolog cicáknál? 3.5 éves cicáról van szó.

2019. márc. 20. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megmutatni dokinak, többféle betegségre is utalhat.

Nálunk is ez a helyzet, kiderült, hogy a megmaradt fogai közül is van, ami el van gennyesedve és mozog is. Úgyhogy nálunk műtét lesz belőle, akkor talán többet tudunk - altatásban jobban vizsgálhatók a fogak.


Keress rá a FORL-ra, ez az egyik legáltalánosabb cica szájbetegség.

2019. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Innysorvadas is lehet, vagy ingyulladas.
2019. márc. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elvittem orvoshoz, akinek az volt rá a válasza: "és csináljak neki protkót? cicáknál ez természetes dolog"
2019. márc. 20. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor baromi gyorsan váltsd le a dokidat, mert ha ebben ilyen, másban sem lesz alaposabb...
2019. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak viccelt a kérdező. Át adta a doki humoros válaszát. Nekem azt mondta anno a doki hogy nyugodjak meg. Ha már 1 foga sem lesz is el élhet idezojel 100 evig. Mert rengeteg pépes maximális hustartalmu készítmények vannak már.
2019. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válasz adó vagyok. Azért annyit hozzá tennék, hogy a humoros valaszan kívül valami diagnozist is mondott? Mert enyém igen. El mondta mi a probléma okozoja.
2019. márc. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megnézte, de nem mondott semmit, csak hogy cicáknál előfordul sőt előbb vagy utóbb (nálunk előbb) megtörténik. Egyébként tudom, hogy viccnek szánta az orvos, de nagyon lekezelően és bunkón mondta.. mintha nekem pont annyira értenem kéne hozzá, mint neki
2019. márc. 21. 09:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Márpedig nem természetes dolog a cicáknál sem. Valami oka van, és az a valami a megmaradt fogakat is megtámadhatja. Ez csak megfelelő kivizsgálással derülhet ki.

Amelyik doki kiröhög vizsgálat helyett, oda még egy aranyhalat se vinnék a jövőben...

2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!