Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphatóak valahol ezek a...

Kaphatóak valahol ezek a tápok ÜZLETBEN?

Figyelt kérdés

Zoopluson néztem ki őket, de vagy nincs kis kiszerelés, vagy nem olyan árban (többszörösen a sok kg-osokhoz képest), ami megérné.

Viszont a macskák baromi finnyásak, nem merek megvenni egyszerre 10 kg-ot, mert ha nem eszik, csak szenvedés. Most is ugyanez van, küszködünk itthon, hogy ki a makacsabb. :) Pedig ez "csak" 4 kg volt.


Szóval a tápok, amikről szó van:

- Sanabelle Dental

- Happy Cat Adult Light

- Happy Cat Adult Indoor


Màr az is elég lenne, ha lehetne 400 g-os vagy hasonló kis kiszerelést kapni - tudom, hogy így is sokkal drágább arányaiban, mégsem akkora mennyiség, hogy kidobásnak érezzem.

Ha meg ízlik, nyilván rendelem a nagyobb adagot jó áron.



#macska #etetés #fogkő #száraztáp #cica #Happy Cat #Sanabelle Dental #Happy Cat Adult Indoor #Happy Cat Adult Light
2019. ápr. 2. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy üzletben kapható lenne, a Sanabelle-ből a két kilós a legkisebb tudomásom szerint. a Happy cat nem tudom milyen minőség, de a Sanabelle nekünk nagyon bevált. Igaz a cicák ízlése változó, szóval ez nem jelenti azt hogy nektek is biztosan jó lenne.
2019. ápr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Happy cat nálunk kimérősen lehwt kapni.
2019. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a fressnapfban happy cat biztosan kapható
2019. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sanabelle-t pedig emlékeim szerint az árkádban található Állatkerben láttam. ha esetleg fővárosi vagy, érdemes egy kört menni az Örs vezér terén. az árkádban található Állatker, a sugárban lévő PetDelicat (régi Sugárzoo) és a Cédrus piacon lévő állateledel bolt szentháromságának valamelyikében szinte mindent lehet kapni. utóbbiban még nagy kiszereléseket is lehet kimérve kérni (pontos márkalistát tőlük nem tudok, de jó minőségű eledelekkel dolgoznak nagyrészt).
2019. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy totál random finnyásak, így nem merem bevállalni. Kaptak pl Premiere-t, az indoor tökre ízlett, mondom akkor vegyünk sterilizedet is, annak jobban tetszik a beltartalma, meg a kandúrnak amúgy sem àrt. Majdnem ugyanaz de mégis csak küszködve, más táppal vagy jutifalival keverve eszik...

Pedig azt hinné az ember, hogy ex-kóborok nem finnyásak. :)


Köszönöm a szuper tippeket, körbejárok majd. ^^

2019. ápr. 2. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mert a táp kiegészítésnek való csak. A macska húsevő állat lenne.

Én húst adok elsősorban a cicáimnak, ők is befogadottak.Mellé kapnak tápot is, de bármelyik jobb fajtát megeszik, nem válogatnak, hiszen a hús természetes eledel nekik, minden megvan benne, a táp pedig pótlás.Húst jó minőségűt veszek állatboltban, csirkemellet,de más részeket is.

2019. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nyilván a kóborcicák színhúst kaptak az utcán, és azért finnyásak, hogy ez nem jutott eszembe. :)


Egyébként kapnak azt (is) időnként, meg olyan nedvestápot is, ami kvázi húsfilé, változatosan vannak etetve. Viszont az egyik cicának fogproblémái vannak, többek között fogköves, amit nem old meg a hús, ugyanis a csirkemellet úgy nyeli, mint a kacsa azt a bizonyos nokedlit. :) A száraztápot, ha elég nagy szemekből áll, viszont muszáj megrágnia. Önmagában nem elég nyilván, de több mint a semmi. Nem véletlenül szerepel a fenti listában dentalos táp is. :)


Illetve én úgy gondolom, hogy szüksége van a cicának a tápra (is), vannak benne olyan dolgok, amit azzal kap meg a legkönnyebben, taurin, vitaminok, stb. De ezen nem veszünk össze, a lényeg, hogy egészséges cicái legyenek minden gazdinak, etetési stílustól független. :)

2019. ápr. 2. 15:56
 8/8 veruskakukucska válasza:

A jó minőségű táp a legfontosabb kaja a macskáknál, a többi csak kiegészítésre való. Ezt a hússal etetésre értem.


Javasolnám a Zooplus-on a Purizon tápokat kipróbálásra, abból is a halast. Még nem láttam olyan macskát, amelyik ne lenne megőrülve érte.

2019. ápr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!