Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mindegyik H&M üzletben ugyanaz...

Mindegyik H&M üzletben ugyanazok a ruhák kaphatóak vagy van, amit csak néhány pl: a Vörösmarty téri üzletükben árulnak?

Figyelt kérdés

Emellett lehet különbség abban, hogy 2 különböző üzlet mikor árulja ugyanazt a ruhát? (pár hónapos különbségre gondolok)

[link]

Például most a leárazásokkor láttam ezt a felsőt a Vörösmarty téri üzletben (amit belinkeltem), de még soha nem láttam másik üzletben, de a Vörösmarty tériben se (nem járok olyan gyakran persze). Sajnos méretben nem volt jó, és online sincs már olyan méretben, mint amilyen kéne, lehetséges viszont, hogy még fogják árusítani?



2015. júl. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem árulják pont ugyanazokat a ruhákat, bár vannak, amelyek több boltban is megtalálhatóak, de 100%-ban sosem egyezik a kínálatuk.

Az, hogy máshol fogod-e látni a ruhát, ami tetszett, ..hát, ha szerencséd van, talán. Én Milánóban láttam egy sapkát, ami tetszett, nem vettem meg, de aztán megbántam. Szerettem volna itthon megvásárolni, de sehol nem láttam viszont később (néztem több pláza H&M-jében is).

Én úgy vettem észre, hogy elég gyorsan változik a kínálat, és folyamatosan jönnek az új ruhák. Talán még most, hogy nemrég láttad a ruhát, megnézed néhány másik üzletükben, még megtalálhatod a ruhát, később szerintem már nem.

2015. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen ugyanaz a kínálat, a nagyobb H&M üzletekben több ruha van. Elég nagy a Westendben lévő is (ott kettő is van amúgy, de a hátsó az hatalmas, és csak női ruhák vannak), lehet, hogy ott megtalálod. :)
2015. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz:) Majd körbe nézek a többi üzletben is.
2015. júl. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!