Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti nem féltek, amikor halljáto...

Ti nem féltek, amikor halljátok, hogy a kóbr macskák kiabálnak egymással?

Figyelt kérdés
Éppen most is ez megy, és nagyon félelmetes hangjuk van.
2019. ápr. 4. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Én is félek valamiért, amikor hallom.

Tudom, hogy hülyeség, és az itteni válaszokból is kiderül, hogy mások is mulatságosnak tartják ezt a reakciót.


De nem tehetek róla, szerintem ez ösztönös. :)

Talán halljuk ilyenkor a hangjukban a feszültséget, ezért mi is azok leszünk, vagy nem tudom. Van még pár elméletem. Lényeg, hogy együttérzek veled, kérdező. :D

Persze lehet hogy csak mi vagyunk nyúlszívűek. Én már attól is megijedek, ha a kutyám az ágyam mellett az éjszaka közepén előveszi a "dühös" hangját, és ugatni kezd.

2019. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

7.-nek: Nincsen macskám, csak éjjel előfordul, hogy hallom a macskák rituáléját, aminek ijesztő hangja van.

Nem foglalkozom a paranormális dolgokkal, démonokkal, egyéb olyan dologgal, ami miatt félhetek. Szerencsémre nem gyalran gondolok ikyenekre. Mivel nincs macskám, ezért ilyen nem fog előfordulni.


4.-esnek: Ha csatlakoznék is, nem a nőstény macska kegyeiért harcolnék, hanem a kandúrokért, én őket szeretem. :P

2019. ápr. 18. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!