Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim állandóan kiabálnak...

A szüleim állandóan kiabálnak egymással. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Éjjel-nappal csak ordibálnak, nagyon csúnya szavakkal illetik a másikat. Anya mindig sír, én sem bírom már tovább. Bármin össze tudnak veszni és minden veszekedésük órákig tart. Most is éppen kiabálnak... Annyira félek. Egész nap sírok, már azt szeretném, hogy végre elváljanak. Félek, hogy bántani fogják egymást.

Hogyan mondjam el nekik, hogy ez nekem nem tetszik? Vagy mit tudok tenni, hogy kibéküljenek?


2015. aug. 20. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát te sok mindent tenni nem tudsz,hogy kibéküljenek,de beszélni beszélhetsz velük,hogy ez így senkinek nem jó.Hàny éves vagy?
2015. aug. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ügyet Lenke ***** válasza:
12%
semmit nem tudsz tenni, hogy kibéküljenek, amikor ordítoznak egymással menj ki, állj közéjük, s kiabálj te is nekük, hogy te két barom, én vagyok a gyereketek s ne viselkedjetek ilyen primitív módon egymással mert nem vagy kiváncsi a bőgedezésükre...s ábredjenek fel, hogy van egy gyerekük aki mindennap ezt hallgatja...
2015. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én így nőttem fel, végigveszekedték a gyerekkorom, vagy 15 évig folyamatosan. Ez van, ez volt. Nem lehetett mit tenni, elválni nem váltak.
2015. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg?Miért nem vállnak el, ha ennyire nem tisztelik egymást és a gyermeküket.Milyen példát mutattok nekem a kiabálásaitokkal?Vagy üvöltsd te is vissza ugyanazokat a szavakat, amit apu és anyu, hogy elgondolkodjanak.Csak úgy a szobádban mikor egyedül vagy, hogy hallják meg mi lett a nevelésük eredménye.
2015. aug. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hmm. Milyen igaz. Légy rossz. Nagyon rosz. Törj, zúzz, ordibálj, káromkodj. Így végül olyan eszel mint a szüleid. Nagyon hasznos tanács kedves előttem szólók.


Kérdező. A felnőttek sajnos sok esetben idióták.


Ülj le külön a szüleiddel beszélni, és mond el nekik, hogy ez így nem megy tovább. Vagy viselkednek, vagy válljanak.

Ha nem hat ez rájuk, akkor nyugodtan kezdj el pár dolgot a földhöz csapni. Akkor mikor pont ordítoznak. Ne félj nem fognak bántani. Ha mégis, akkor az iskolában mond el, mi megy otthon. Majd mikor csenget a gyámügy, vagy behívják a szüleid az iskolába elhondolkodnak, hogy jobb ha változtatnak.

2015. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kicsit kemény de igaza van az előttem szólónak drasztikus fellépés kell
2015. aug. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam megvolt a drasztikus fellépés. Nem ért semmit.
2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor ilyenkor sirsz, szepen tipegj be a szobaba ahol veszekszenek es sirjal tiszta erobol, hogy hagyjak mar verge abba. Ha erre sincs valtozas, akkor sajnos nem tudsz mit tenni, majd ha felnottel ugy is lelepsz otthonrol.
2015. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!