Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mi legyen a cicámnak a neve?

Mondhattok mindenféle neveket, az se baj ha nem macskanév csak ne legyen magyar.

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, állat, macskanév, állatnév, név, cica

ápr. 9. 16:44  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Nicole

Regina

Evie

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont ápr. 9. 16:49 Privát üzenet

Ha fiú: Jake, Jack, Nate, Sam

Ha lány: Nicole, Gina, Molly, Missy

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont ápr. 9. 16:54 Privát üzenet

Mica, Szuzi, Sziszi, Liza, Léna, Mimi(én amúgy Noémit ismerek ilyen becenévvel:))

Ferdinánd/Fecó, Ferkó:), Tappancs, Mancsi, Macsi, Macsusz, Miffy (ez egy megrajzolt nyuszi mesefigura:))

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont ápr. 9. 17:04 Privát üzenet
*Mimmó is jó:):):)

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont ápr. 9. 17:05 Privát üzenet
*Eszembe jutott mégegy,de ez is magyar,mert van benne ny, meg sz, most láttam, hogy nem magyar nevet keresel, de hátha,mert szerintem tök aranyos:) Munyusz -Most fejlesztettem ki:)

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont ápr. 9. 17:15 Privát üzenet
Borisz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont ápr. 9. 17:23 Privát üzenet
Lánynak Sandy (Szendi), fiúnak Dorian ( angolosan Dorien/ magyarosan Dorián:)) ?

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont ápr. 9. 17:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket, viszont tényleg olyan kéne ami picit se magyaros :D egyépként inkább fiú nevek kellenének de olyan is jó ami mind 2 nemre illik

# 8/11Időpont máj. 14. 14:22 Privát üzenet
Jaggy-ejtsd:Dzsegi 😻

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont máj. 14. 19:34 Privát üzenet

Nőstény: Daisy (Dézi), Dzsina (nem tudom hogy kell írni xd)

Kandúr: Rony, Jack, Blacky, graffity, Simba

Nekem így hirtelen ezek jutottak eszembe, ha szeretnéd írok tobb nőstény nevét is csak írtad, hogy inkább kandúr nevek kellenének.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont máj. 14. 21:15 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi legyen a neve a cicámnak, mi illene rá?
A cicámnak a farka el törött s nagyon kínlódik, kb 2 cm a farkincájának az elejénél törött el. Alig tud menni folyton morog mikor mozog mert fáj neki, nem akarom hogy baja legyen. Mit tegyek?
Mennyi ideig adhatom a kölyöktápot a cicámnak, és mindig legyen előtte vagy naponta több etetési időben adjam?
Mi lenne a legjobb a daganatos cicámnak? Nem tudom mi legyen vele
Mi baja lehet a cicámnak? 3 hónapos cicámnak nagyon nagy a hasa. Ahhoz hogy vemhes legyen még túl fiatal. Lehet, hogy csak beevett a tápjából de már 2-dik napja nagyon kövér....
Nem tudnátok segíteni mi legyen a szürke és barna csíkos cicám neve, és a vörös cicámnak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!