Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Valami sárga (vagy fehér nem nagyon néztem meg) kukac van a macskámon aminek úgy láttam hogy T feje van (vagy hatúl T) mit csináljak?

ápr. 13. 21:41  Privát üzenet  

A válasz
Hát... Például elvihetnéd orvoshoz

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 14. 09:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 kiderűlt hogy a házban vannak (gondolom mert a macskán most nincs semmi)ez volt a második alkalom hogy olyat láttam(az elsőt vissza dobtam a természetbe)

# 2/2Időpont ápr. 14. 13:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi ez a sok kis fehér kukac-szerű valami?
Az akvárium falán megjelent egy 2,3 mm es fehér kucac ami gyorsan mászik mi lehet az?
Fehér kis 0,5-4 cm-es kis kukacok a falon/plafonon, mi lehet ez?
25l-es akváriumban 4 guppy,2 molly 2 hét alatt elpusztult. Fehér kukac szerű lények jelentek meg. Mi a hiba? Egyébként minden halunk 2 hétig bírta csak:- ( Nagyon kezdők vagyunk:-) )
A tengerimalacomat egy szekrényen tartom tiszta körülmények között. A szekrényben tartom a zacskós kajáját, ami körül apró, fehér kukacok jelentek meg. Még a szekrényen is...
Amikor meghalt a kutyám alatta v két ffi tenyérnyi fehér kukac volt honnan jöttek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!