Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti megpusziljátok a macskákat?...

Ti megpusziljátok a macskákat? Hagyják otthon?

Figyelt kérdés
Tiszta, egészséges állazok, nem hiszem, higy "bolind" lennél, ha kapnak néha puszit.
2019. ápr. 15. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Így, meg szoktam, de le kéne szoknom róla. Nem azért, mert bármit is elkaphatnék tőle, hanem azért, mert ez a macskák számára nem jelent semmit, sőt inkább ijesztő számukra. Inkább simogatással fejezd ki a szeretetedet, azt értik is.

27 éves vagyok, úgyhogy tiltani senki nem tilt már nekem semmit.

2019. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Ha hagyják ha nem akkor is kapnak egy puszit.

De tényleg le kéne szokni róla.

2019. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, ha épp úgy tartja oda a fejét akkor van, hogy nyomok egy puszit a homlokára.
2019. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Homlokon puszilni szoktam őket (2 van).

Nekem jó, őket meg nem zavarja.

Meg eszkimópuszizni is szoktunk :-)

Párommal élek, párszor rámszólt az elején. De hát amikor nem éltünk együtt, akkor is kaptak puszit a cicáim... azóta is kapnak néha. Mostmár nem zavarja különösebben

2019. ápr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nem puszilgatok semmilyen állatot, pedig mindig is voltak házikedvenceim. Nem tiszták, egyáltalán nem higiénikus (és most jöhetnek itt egyesek azzal, hogy az ember sem steril, de az állatok igenis koszosabbak, tetszik, nem tetszik).
2019. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Mi az orrunkat szoktuk összeérinteni, szerintem neki ez a puszi, mert van, hogy önként odatartja nekem, és kéri. De szoktam a buksijára is adni puszit, erről mondjuk le kéne szoknom, mert nem veszélytelen.
2019. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A feje búbját meg szoktam puszilgatni. Nem zavarja, sőt! Odadugja a fejét és ha abbahagyom, akkor méltatlankodik.

A macskám babaillatú, tiszta. Aoha nem kaptam el semmit attól, hogy megpusziltam.

2019. ápr. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, imádom puszilgatni, de nem az arcát szoktam. Odafekszik legtöbbször a nyakamra, nehéz is lenne nem

puszilni a bundáját.

2019. ápr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam puszilgatni. A fejét, a nyakát. Nem az arcát, de a bundáját. Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2019. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát is, cicát is. Gyerekkoromtól kezdve. Sose lett semmi bajom. Pedig már elég öreg vagyok ☺
2019. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!