Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek kandur vagy nosteny?

K.sz1995 kérdése:

Szerintetek kandur vagy nosteny?

Figyelt kérdés
5 napos cica. Kandur vagy nosteny? Baratnomeknek szuletett.
2019. ápr. 30. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hacsak nem az anyagi vonzatát nézed. Ivartalanítani olcsóbb a kandúrt mint a nőstényt.

Nekem volt/van kandúr és nőstény macskám is, nem igazán tudnék általánosítani jellemzők szerint, mert mind másként viselkedett.

Személyes tapasztalataim alapján talán a nőstények kevésbé agresszíven játszanak kölyök korukban és több köztük a bújós ölcica. Bár kandúr macskám is volt már nagyon kedves és bújós.


Tudom, ezt nem kérdezted, csak leírom, hogy elvinni ne vidd 3 hónapos kora előtt.

2019. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Most képet is raksz fel vagy távjóslásban nézzem meg?
2019. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azt akarod, hogy jósoljunk egyet, vagy azt kérdezed melyiket hozd el?
2019. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Hogy melyiket tartsd? Tök mindegy, úgyis muszáj ivartalanítani, úgy meg kb ugyanaz
2019. ápr. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mèg valószínűleg túl kicsi ahhoz,hogy meglehessen állapítani,várni kell mèg pár hetet,hogy biztos legyèl benne,ha fiú lesznek golyói😉
2019. ápr. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Bocs,fèlreèrtettem a kèrdèst😁szerintem kandúr legyen!
2019. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én a nőstényt javaslom, nekem már volt nőstényem, kandúrom is. A tapasztalataim alapján a nőstények bújósabbak ragaszkodóbbak, miután már felnőnek akkor is. A kandúrok csak kiskorukban olyanok, felnőtten már egyáltalán nem. Illetve a nőstények nyugodtabbak is.
2019. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen egyértelmű a kérdés. Aki valamennyit ért a macskákhoz, az meg tudja már ebben a korban is állapítani a nemét 99%-os bizonyossággal.


Teljesen mindegy, hogy milyen nemű macskát választasz, mindkettőt ivartalanítani kell. Nekem kandúrom is van és nőstényem is, az előbbi sokkal nyugisabb, jobb fej és szófogadóbb, az utóbbi viszont folyamatosan bújik és levakarhatatlan. :D de nincs 2 egyforma macsek...

2019. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!