Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az anyamacska elhagyta a...

Az anyamacska elhagyta a kölykeit?

Figyelt kérdés
2 napja szült meg a cicánk. Az a probléma hogy nem nagyon akar velük foglalkozni mert egész nap csak kint pihen az udvaron vagy valami. Mivel a kiscicákat sehol se találom az se biztos hogy élnek e. Az egész udvart és padlást átnéztem de nincsenek sehol. Április vége felé lett egy éves szóval gondolom ez még fiatalnak számít. Valakinek van valami ötlete hogy mit csináljak? (Azért előre is bocsánatot kérek hogy ilyen értelmetlenül írtam le)

2019. máj. 11. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
(Igen tudom hogy ivartalanítani kellett volna)
2019. máj. 11. 12:29
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kicsik elpusztulhattak, és most szomorkodik, nem pihen.
2019. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A férjem mamájánál is volt egy fiatal cica, aki egy éves kora körül ellett. Szépen elpottyantotta a járdán, majd élte tovább életét, mintha mi sem történt volna. Kb. annyira foglalkoztatta a kölyök, mintha oda kakkantott volna.

Természetesen utána ivartalanítva lett.

2019. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt ilyen, amikor egy idős 5-6 éves nőstény macskánk ellett egy elég nagy (kb kifejlett patkány méretű) kölyköt, és megviselte az ellés. Mondjuk mi megtaláltuk a kölyök maradványait, az anyacica pedig sajnos elpusztult hiába vittük orvoshoz.
2019. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A macskák érzik ha egy kicsi gyenge olyankor otthaggyák de nem szoktak szomorkodni emiatt.
2019. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!