Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicák vs környékbeli...

Kiscicák vs környékbeli nagymacskák. Mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van két kiscicám de a környékbeli nagymacskák állandóan itt vannak és megeszik előlük a kaját, esetleg bántják is őket.Nem tudom mit tehetnék, nem tudok ott állni mellettük 24 órában.Amikor tehetem kint vagyok és elzavarom őket.
2010. júl. 6. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A megoldás egy kutya. Amikor meghalt a kutyánk, a környékbeli macskák mind saját területüknek tekintették a kertünket. Aztán lett egy kutyusunk, azóta csak a saját macskánk bóklászik a kertben.
2010. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy alkalommal csak annyi kaját adj nekik, amennyit egyszerre meg tudnak enni, és amíg végeznek, maradj kint velük! De ezt csak akkor csináld, ha nagyon kicsik (mondjuk pár hónaposak), nagyobb korukban már előbb-utóbb meg kell tanulniuk megvédeni a kaját. Az én 3 hónapos kismacskám evés közben olyan durva pofonokat tud leosztani a nagyoknak, ha a kaja közelébe mennek, hogy csak nézek, azok meg rögtön eltakarodnak a kajájától :D
2010. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most az előbb írtam ki kérdést.Egyik kiscicámat meg is ölte egy másik.:(((
2010. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen környezetben jobb, ha a házban eteted a cicát. Esetleg be is engedheted (főleg éjszakára). A kutya egyébként tényleg hasznos lehet ilyen esetekben.
2010. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem bántom az állatokat de egyszer odacsapnák a nagymacskáknak és szerintem nem jönnének vissza
2010. júl. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!