Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt gyöngyöspatai vagy...

Van itt gyöngyöspatai vagy környékbeli ember, aki megerősíteni vagy cáfolni tudja a cikket?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valóban így van, akkor ez örömteli.


2011. okt. 26. 14:14
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem akkor lenne örömteli, hogy ez az eredmény a közösség belső motivációjából jött volna rétre, nem pedig "központi" irányítással és megfélemlítéssel.

Attól még, hogy valaki "rendet tart", még nem lettek rendesebbek az emberek.

2011. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
95%
Első, részben igazad van, de azért annyiból örömteli, hogy látszik, jé meg lehet csinálni. 20 éve arra építenek, hogy majd a beső motiváció stb. Bejött? Krvára nem. Keménykéz bejött? Be.
2011. okt. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%

Jol van elso hozzaszolo.

Kivancsii vagyok ha holnaptol kezdve rendszeresen megagyalnalak majd egy ido utan leallnak akkor erdekelne e, h belso v kulso motivacio miatt tettem.

Szerintem inkabb azzal foglalkoznal, h nincs tobb veres.

2011. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
Én örülök neki, de csak csepp a tengerben.
2011. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%

Első hozzászóló gondolom a megfélemlítést azokra az öregekre érted, akiktől hídpénzt szedtek a cigány gyerekek,hogy átmehessenek a hídon!Ami ott folyik, csak azok értik meg, akik ilyen környéken laknak(ózdi vagyok)!

Bírom az ilyen nagy tudásúakat mint az első...

2011. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%

Ebben semmi jó nincsen! A megfélemlítés,embereknek az otthonaikból való elűzése szégyenletes,és nem dicsekedni való dolog!

Ha a polgármester arról számolna be,hogy a lopások megelőzése mellett munkát biztosít mindenkinek,aki munkaképes,akkor lehetne elismerni a tevékenységét.Erről pedig szó sincsen! A közmunka csak ideiglenes aprópénz. Havi 30.000.- Ft-ból még egy egyedülálló sem tud megélni.

2011. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%
Emberek otthonából való elűzése? Hol élsz te? Ha neked az csúnya dolog, hogy megszüntetik, hogy hídpénzt szedjenek a cigányok, meg szabadon lopják a magyarok terményeit és uzsorázzanak akkor nem vagy normális! Senki nem űzi el őket, csak éppen nem garázdálkodhatnak szabadon a magyarok kárára és ez nem tetszik nekik így tovább mennek oda, ahol reményeik szerint lehet ingyen élni! Megy a közmunka, de meg van szigorítva, hogy nem lehet ám csak lébecolni, meg kell csinálni, meg nem lehet ellopni az eszközöket! EZEK MIND NORMÁLIS DOLGOK! Ezeknek így kellene menni! És szerinted az a hülye, aki ezt betartatja? Hát akinek nem tetszik, hogy úgy kell élni, hogy nem igyenél, meg normális embereket lop meg és ver össze, ezért inkább elmegy máshova, az jobb is ha megy! Hol laksz te a varázshegyen?
2011. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Otthonaikból való elűzés? Azokra nem gondolsz, akik életük nagy részét békességben leélték ott, most meg öregségükre a cigányok terrorizálják őket. Kirabolják, zsarolják stb. Nekik nincs joguk. Aki meg nem tud beilleszkedni és normálisan élni, az igenis menjen oda, ahova be tud.
2011. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 Heckler ***** válasza:
96%

"munkát biztosít mindenkinek,aki munkaképes,akkor lehetne elismerni a tevékenységét.Erről pedig szó sincsen!"


Aztán te melyik bolygón élsz? Emelje már fel a kezét az, aki a polgármestertől kapta a munkahelyét! Érdekes módon a magyarok nem sírnak a munkahelyért, hanem kimennek a kertbe és dolgoznak, csak éppen reggelre eltűnik minden!

2011. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
38%
Élhető, de kiknek? :)
2011. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!