Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk gyűlől minket?

A cicánk gyűlől minket?

Figyelt kérdés

Sokszor elhúzódik, nyávog az ajtónál, kiszökik, depisen fekszik stb. Lehet hogy meg akar szökni? Utálna minket?

Ivartalanítva van egyébként.



2019. máj. 16. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Macska. Így működik. Olvass utána.
2019. máj. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy konkrétan veletek van baja és azt sem, hogy szökni akarna tőletek. Feltételezem nem bántjátok és etetitek is rendesen de a tartásával ill a környezetével lehetnek problémák. Írod, hogy kiszökik, nos amelyik macska "belekóstolt" párszor a szabadságba az máskor is vágyik rá szeretné ő eldönteni mikor akar kint, ill bent lenni mint ahogy azt is, hogy mikor van kedve veletek játszani és mikor szeretne pihenni, ezeket jelzi is.:D
2019. máj. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Mennyi idős? És próbáljátok szeretgetni annak ellenére hogy elhúzódik? Az én harmadik "gyermekem", aki most egy éves, ő is ilyen volt eleinte, aztán rájöttem, hogy ő igazából több törődésre vágyik.

Először bele nyugodtam hogy ő ilyen, önállóbb, megy a saját kis dolgára, aztán kiderül hogy valójában neki is kell a közelségem csak nem tudta kifejezni. Azt hitte harmadikként, hogy ki van közösítve, én meg azt hittem őneki így jó, hogy különcködik.

Hárommal nem könnyű, de most elkezdtem rá több figyelmet fordítani és azóta nagyon bújós.

2019. máj. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy gyűlöl. Nem minden szereti a simogatást.

Unatkozik, ki akar menni.

2019. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lakás vagy ház? Kíváncsi. Aztán több foglalkozás is kellene neki, valami interaktív. Lakásnál egy biztonságos erkély: macskahálóval ellátva, hogy ki ne essen az emeletről (zoopluson lehet ilyeneket venni, képek is vannak, googlen is utána lehet nézni, írok még róla, ha érdekel). Ugye eljártok dolgozni, suliba, stb. hát unatkozik. Játsszál vele, a szokásos játékokat nem írnám le, de lehet neki kartondobozból várat építeni, labirintust, eleve adni neki egy kartondobozt, amibe belefekhet (tépkedni fogja a fogával, szeméttel jár, össze kell seperni, ennyi). Benti program kell neki. Lehet bújócskázni, elbújsz pl. a fotel mögé, és kinézel, (nyilván mikor téged figyel), meg lehet tanítani apportírozni, itt a pirosozni, vannak könyvek macskajátékokról, youtube-on, facen Cole and Marmalade-ot ajánlanám, vannak játékok.
2019. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!