Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha a macskám csak...

Grenus24 kérdése:

Az normális ha a macskám csak akkor bagzik mikor menstruálok?

Figyelt kérdés

Elég furcsa kérdés, tudom! Engem is meglep, hogy ezen gondolkozom. De ha jól tudom náluk 21 napos periódus van 2 bagzás között. De az én macskám 35 naponta pomt akkor bagzik mikor én menstruálok. Ez mitől van? Ennyire "összenőttünk"?

Vagy baromság ezen filózni?



2019. máj. 19. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
A legjobb az lenne, ha az ivartalanítás időpontján filóznál.
2019. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Képzeld ivartalanítva lesz. Nemtudom miért nem a kérdésre válaszolsz kötekedés helyett. 😀 Megakartam várni amíg párszor bagzik és megfelelően meg nől mielőtt elviszem! Kérdezz mielőtt kötekszel drágám. :)
2019. máj. 19. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ivarérés előtt is lehet ivartalanítani képzeld, drágám ;)
2019. máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és? Neked nem mindegy,hogy én mikor csináltatom meg? 😀 Benti macska, nem találkozik más macskákkal!Megvártam a jó időt illetve, hogy súlyban is nagyobb legyen! Még valamibe szeretnél belekötni ahelyett, hogy nem a kérdésemre válaszolsz?
2019. máj. 19. 23:47
 5/5 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell privárban magarázkodni, ha eddig nem sikerült felfognod a válaszomból, hogy igen, "baromság ezen filózni", akkor tedd túl magad a dolgon....
2019. máj. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!