Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bravecto cseppet hány hetes...

Bravecto cseppet hány hetes korban szabad adni a kiscicának?

Figyelt kérdés

Van egy kiscicám és anyacicám. Vettem bravecto cseppet mert ez három hónapig hatásos bolha, kullancs és szívférgesség ellen.

Nincs rajta azonban hogy kölyökmacskákon , szoptatós cicákon alkalmazható-e, illetve 1,2kg-tól kezdődik az adag.


A kiscicám 8 hetes. Ha csak a negyed adagot teszem rá az jó? Vagy valakinek tapasztalata? Esetleg tudja valaki, vagy állatorvos ismerős hogy mi a teendő?


2019. máj. 26. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet es ra is van irva csak olvasni kene!
2019. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

😜 kedves válaszoló . Felhívtam aztán az állatorvost mert ahogy olvasgattam a hasonló kérdésekre hasonló nagyon de nagyon "segítőkész" válaszokat adtak ahogy te is.

A doki is ezt mondta , hogy a negyedét tegyem a cicura, esetleg a felét mert már elmúlt 8hetes. De azért köszönöm nagyon a használhatatlan válaszodat 😆

2019. júl. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!