Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Debrecenben hol lehet ilyen...

Debrecenben hol lehet ilyen macska tápot venni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. máj. 27. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, de én régebben vettem ilyet a Vezér állatorvosi rendelőben, és szokott lenni nagyobb állatorvosi rendelőkben, ahol van állatpatika is.
2019. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Vezér rendelő patikájában, esetleg a Net Vet patikájában a Nógrádi Mátyás utcán. Ami még nagyobb patika, az az AlphaZoo, de ők nem tartanak Royalt.
2019. máj. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem mindegyik állatpatika Royalt tart :DD, amelyik nem, az Hillst :D.

Domb utca 16, ott lehet, h már Hills van, rég jártam ott. Hatvan utca végén a Segner tér felől van egy állatpatika és rendelő.

A Vezérnek van webshopja, meg tudod nézni, de nekik biztos van. Megrendelésnél be kell írni, h személyesen veszed át.

Kint a Diószegin az állatklinikán állítólag olcsóbb (egyszer azt mondta valaki... szóval nem biztos).

Zelizy u. 10.

most több nem jut eszembe

szóval majdnem minden állatpatikában van, ahol Royal van, ott van.

2019. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. máj. 29. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!