Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Debrecenben melyik a legolcsób...

Debrecenben melyik a legolcsóbb állatorvosi rendelő/kórház?

Figyelt kérdés

Műteni kéne a macskámat, de ha lehetne minél olcsóbban.

De persze a minőség is számít.



#macska #kórház #Debrecen #állatorvos #műtét #állatkórház #debreceni állatorvos #debreceni állatkórház #bél előreesés műtét ár
2018. aug. 23. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

A legolcsóbbat nem tudom, de a leglenyúlósabb az a Vezér utcánál van, hirdetik magukat ezerrel.

A régi ruhagyár mögött volt egy nagyon normális állatorvos, de régen jártam arrafelé.

2018. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze legyen minőségi és olcsó... Tudod, hogy egy állatorvos mennyit tanul azért, hogy megszerezze a diplomáját? Hát baromi sokat! Aminek megvan az ára. Aki ezt nem szeretné, vagy nem tudja finanszírozni, az ne tartson állatot. A műtéteknek komoly anyag, és időköltsége is van, főleg, ha nem csak egy állatorvos és asszisztens kell.
2018. aug. 25. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szegény állatorvosok! Mert más nem tanul, ugye?

Milyen ótvar dumád van?! Ezért kár volt tanulnod...

2018. aug. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok, kedves #3-es:

Az állattartás nem olcsójánosoknak való. Ennyi.

Az meg az állattal kicseszés, ha egy szükséges kezelést a tulajdonosa nem tudja finanszírozni.

Nem tanultam sokat, de van állatom, és szerintem jogos a a felháborodásom, ha egy állattartó a saját pénztárcáját és jóllétét az állatáé elé helyezi. Én sem várom el, hogy a mérnökök olcsón építsenek házat a fejem felé, a jó munkát meg kell fizetni. Egy állat élete pedig annál többet ér, minthogy az ember, a minőség rovására spóroljon rajta.

2018. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem a kezelések áraival volt bajom!

A rengeteg felesleges infúziókkal; az elkészített röntgen alapján azonnal el kellett volna altatni a cicánkat, ehelyett 3 hétig jártunk infúzióra, és kínoztuk a szerencsétlent. Amikor elvittük egy másik állatorvoshoz, az meglátva a röntgent, azonnal javaslatot tett a 13 éves cicánk elaltatására!

Aztán amikor megnéztem a "számláikat", akkor kiderült, hogy azok nem számlák, hanem csak "árajánlatok"...

Különben meg legyél ilyen harcos a nővérekért, meg a tűzoltókért is, mert ők még jobban megérdemelnék a jó munkájuk méltó díjazását!

2018. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egészségügyben dolgozom, pontosan látom pl. a nővérek munkáját. Hidd el, ha a kérdés róluk szólna, akkor ott is leírnám a véleményem, ezen a téren 100%-osan egy oldalon vagyunk! Pusztán a kérdés nem róluk szól. Mindezt leszámítva vegyük figyelembe, hogy egy ápolóképzés, ráépülő OKJ-val max 3 év (és abba is nehéz beleszakadni), míg az állatorvosi ha jól tudom, akkor 5+ év. Aki többet tesz a jövőjéért, az szerintem jogosan éli azt jobb körülmények között.


Minden állatorvos más. Vannak jók, vannak rosszak. Vannak korrektek és kevésbé azok. És vannak olyanok, akik szeretnének a végsőkig elmenni egy állat életéért, és ez nem feltétlenül azért lehet csak, hogy a bankszámlájukat növeljék. Lehet, hogy amikor az első állatorvos látta, akkor még nem látta olyan rossznak az állapotát az altatáshoz, mikor pedig a második, addigra már jobban leromlott az állapota. De ezt az állatorvosnak posztja eldönteni.

Nem szeretnék senkit védeni, simán lehet, hogy lehúzós állatorvosnál voltál, de ne feltételezzük már egyből a rosszabbat..

2018. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!