Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miket eszik a cicátok?

Miket eszik a cicátok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Egeret, patkányt. Talál vizet hozzá.
2019. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
A Felix alutasakos az abszolút kedvencük. A whiskas, kitekat, friskies is elfogy, de azt nem eszik olyan lelkesedéssel. Néha névtelenebb alutálcásat is kapnak, amit Lidl-ben, Aldiban veszek, de hamar megunják. Nagyon ritkán veszek drágábbat (pl. 200 Ft/alutálca nekem már drágábbnak számít), abból is volt, ami nem ízlett nekik. Amiben zöldség van, vagy valami fehér szószos öntet, azt annyira nem szeretik. Az én cicáim isznak tejet, vizet szinte soha, max néha ha találnak kint, belelefetyelnek, de amit én készítek ki nekik vizet, ahhoz hozzá sem nyúlnak. Gyakran fognak gyíkot és madarat, rovarokat, sajnos, de nem eszik meg, ahogy észrevettem, csak "megkezdik". Néha főzök nekik tojást, apróra vagdosva. Ha van maradék főtt hús, azt is szeretik. Az egyik cica száraztápot is eszik válogatás nélkül, kiegészítésnek, a másik soha egy darab szárazat nem hajlandó megenni. 14 hónaposak.
2019. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Száraznak Sanabelle tápot kapnak, Az alutasakos cuccokat kerülöm. Inkább veszek farhátat nekik mint azokat az alig-hústartalmú vacakokat. Anyagilag ugyanott vagyok.
2019. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván viccnek írtam az első választ. Hülye kérdésre, hülye válasz. Sajnálom, ha senkinek sem esett le.
2019. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Trolibuszt és Zacher tortát
2019. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Mit iszik hozzá?
2019. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok. Miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam.
2019. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

#2 azért, mert a felsorolt felix, whiskas, alutasakos nem jó minőség, van benne 4% fehérje, ami valószínűleg félig szója, számszerűleg ez kb. 10 db kis mákszemnyi kocka, ami kb. egy falat igazi pörkölthús mérete. Valamint benne van, a sok szaft, ami egy ízesített valami, tápértéke nincs.

Ezeket a macskák azért eszik vadul, mert tele vannak ízfokozóval. A gazdi meg azt hiszi, hogy szeretik. Olyan, mint a McDonalds, jó a reklámja, de egészségtelen. Olvass vissza, légyszi, nagyon sok kérdés foglalkozik itt a táplálkozással, és ezeket sokszor le vannak írva.



Az enyém Yarrah Bio konzervet eszik (pástétomszerű, nem aszpikos), és Royal Fit 32 szárazat. Vizet iszik. Cosma jutalomfalatot kap.

2019. jún. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az enyém előnyben részesíti a "természetesebb" ételeket, mint a tápot. Jobb szereti a túrót, főtt húst, főtt tojást, hal konzerveket, sonkát(ami nem sós és tiszta hús), sajtot, magas hústartalmú cicakonzervet stb. Lényegében hús, hal, tojás, tejtermék, csak ezeket eszi leginkább.
2019. jún. 4. 07:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig csak magas hústartalmú, minden hülyeségtől mentes kajákat veszek neki, meg rendes, nyers húsból is kap, inni pedig csak vizet.
2019. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!