Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicátok egy nap mennyit iszik?

Cicátok egy nap mennyit iszik?

Figyelt kérdés
Nyilván pontosan nem lehet megmondani, csak kb. Az én cicám szerintem rettentő keveset iszik, kb fél decit egy nap Hiába adok laktózmentes tejet, macskatejet, macska vizet, eső vizet, szűrt vizet vagy csapvizet a végeredmény ugyanaz Csapból sem akar inni. Ez kevés, ugye?

2019. márc. 22. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

elméletileg fél deci/testsúly kg a napi mennyiség amit el kellene fogyasztania egy felnőtt macskának naponta. a miénk kinti-benti macska, este megiszik 1-1,5 deci laktózmentes tejet. azon kívül kap nedves eledelt is, amiben szintén sok víz van (ezzel módszerrel a legegyszerűbb talán rávenni őket a folyadékbevitelre), így nagyjából meg is lesz neki az a 2,5 deci, amire 5 kilós macskaként szüksége van (plusz amit esetlegesen kint belefetyel).


amúgy ha nagyon nem akar inni, akkor talán érdemes megpróbálni az itatókutakat (bár ha a csapot sem preferálja, akkor nem biztos hogy működne, de egy próbát megérhet)

2019. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A miénk többet iszik, amióta ki lett töketlenítve.
2019. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eszik nedves tápot? Annak 80%-a víz. A myers húsnak is kb 60%-a.
2019. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Az enyém nagyon sokat iszik, 4-5 dl-t egy nap, vagy mégtöbbet. Az a rituáléja, hogy reggel komolyan, fél óráig csak issza a vizet. Szerintem megissza az egy napra valóját akkor.xD 6 kilós ivartalanított kandúr.


A többi jóval kevesebbet iszi...

2019. márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 2 decit egy nap. Plusz még kap nedves kaját is.
2019. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!