Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart a tüzelés a...

Meddig tart a tüzelés a macskáknál?

Figyelt kérdés
Lánycicáról van szó, és kb. 2hete voltunk dokinál vele és akkor még ne volt semmi baja. Állítólag csak akkor lehet ivartalaníttatni ha nem ivarzik éppen. Honnan tudom hogy vége?
2007. dec. 7. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"Akció" nélküli tüzelés sokáig elhúzódhat. Akkor van vége, ha már nem nyávog úgy és engedi, hogy a hátán a farka tövéhez hozzáérj.
2007. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én írtam a kérdést.Azt még élvezi is ha a farka tövét simogatom.Hát elég fura macskám van.
2007. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A miénk kb egy hétig tüzel, utána abbahagyja, viszont ha nem találkozott kandúrral akkor kezdi elölről pár nap múlva. Nagyjából a végtelenségig :)
2007. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicám 7 hónapos,3 napig tartott nála,hempergés,nyávogás,mindenbe "szerelmes" volt,ma pedig olyan,mint előtte!

Ivartalanítani tényleg 2 tüzelés között lehet,tehát amikor abbamarad,akkor tanácsos!

2008. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!