Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy családnál vendégeskedem 1...

Egy családnál vendégeskedem 1 hónapja. Ma beleürített az ágyamba a macskájuk és utána elkezdett követni mindenhova. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lehet-e köze hozzá, de 6 hetes kiscicái vannak, és sokat játszom velük.
2019. jún. 16. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és eddig a gazdái etették és most már én teszem ezt kb. 5 napja.
2019. jún. 16. 18:51
 2/8 A kérdező kommentje:
És azért etetem én őket, mert az egyik gazdájuk elment nyaralni.
2019. jún. 16. 19:10
 3/8 Metionin ***** válasza:
62%

Előfordul hogy a macskák bosszúból vagy figyelemfelhívás miatt ürítenek nem megszokott helyre. Pl. én egyszer megfegyelmeztem a kismacskát mert felmászott a függönyre és bosszúból rászart az ágyamra. Illetve felnőttkorában amikor apám nem takarította rendesen az almot, jelzésképpen odasétált elé és lepisilte a szőnyeget.

Van valami változás mióta te eteted? Az alom mindig tiszta? Bár az is lehet hogy a hiányzó gazdi miatti stressz okozta. Azért figyelgesd, mert ha többször csinálja, betegséget is jelezhet.

2019. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most a lenti konyhában találtam aprócska székletdarabokat, mellette némi vérrel... az alomban is minthogyha lenne egy kis véres kaki. :(
2019. jún. 16. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz akkor... Beteg a cica
2019. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszük állatorvoshoz. Szerintetek engem is megfertőzhetett, amint takarítottam fel a kakit? Próbáltam nagyon gondos lenni, de van egy-két seb a kezemen.
2019. jún. 16. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A macskák nem ismerik a bosszú fogalmát, ne írjatok hülyeségeket! Stressz, vagy betegség miatt fordul elő, hogy máshová ürít, a véres székletdarabok is erre utalnak! Mindenképpen vigyétek el szegényt állatorvoshoz!
2019. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Kifelejtettem, hogy NEM, semmivel nem tud megfertőzni, úgyhogy nyugi!
2019. jún. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!