Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudok úgy megfogni egy...

Hogy tudok úgy megfogni egy -szelíd- felnőtt kóbor cicát, hogy utána a boxba be tudjam tenni?

Figyelt kérdés

Van hely az egyik menhelyen és bevinném, de már múlt héten sem tudtam megfogni...akkor csak chipet akartam nézetni. Bújik, engedi magát simogatni, és fel is vettem, de amikor a szállítóba akartam tenni, azt nem hagyta. Befeszült, karmolt, de azt sem nagyon durván. Viszont nem fogtam elég határozottan, egyszerűen csak a karomban volt.

Állatorvos a tarkójuknál szokta megfogni, ha jól láttam, az segíthet?


2018. okt. 1. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fejjel előre küldöd az ajtón és a lábacskáit is lefogja valaki, akkor be lehet tuszkolni. Sok sikert.
2018. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és ha raknál vmi kaját a szállítóba és ott hagynád hogy ismerekedjen és megszokja? és ha bemegy utána rázárod..


amúgy a vet-ek ha nagyon agresszív becsavarják óvatosan mondjuk egy nagy törülközőbe és úgy sutty


de ha végképp nem akar én nem erőltetném, miért nem tartod meg? :)

2018. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Markold meg a tarkójánál, attól reflexből ellazul, az akarata ellenére.


Amikor felemeled, tedd a másik kezed a feneke alá - nagykorukban már nem bírja el olyan jól a súlyukat a bőrük, mint kiscicaként.


Amikor bent van a hordozóban, megpróbálhatod "kiengesztelni" valami nagyon finommal, de nem biztos hogy el fogja fogadni.

2018. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A teteje levehető a hordozónak?
2018. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!