Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha lett egy cicám többet...

Ha lett egy cicám többet szeretnék majd és örökké cicás maradok?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2019. jún. 21. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs összefüggés. 16 évesen nekem is volt egy cicám. 6 napig volt nálunk, mert nem tarthattam meg végül. A szívem szakadt meg érte, de felnőttként mégis kutyás lettem és rühellem a macskákat.
2019. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nem magamból szeretnék kiindulni és nem a cicák ellen szeretnék beszélni viszont kb 3 éve volt és van is cicám! 3 éve fogadtam örökbe az elsőt és azóta lett mellé még kettő viszont ha vissza mehetnék az időben már inkább hanyagoltam volna ezt az egész cicás dolgot! Nem bánom hogy akkor meglettek viszont már nem érzem magam cicásnak ettől függetlenül imádom őket és nem is éreztetem velük hogy nem csak nyűgök a nyakamon.
2019. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy te többet szeretnél, de hogy a macska nem akar maga mellé másik macskát, az is elég valószínű.
2019. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és bolond macskás vénasszony leszel, akit felfalnak az állatai, ha meghal.
2019. jún. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mindig voltak macskáim. Aztán amikor 16 évesen el kellett altatni az enyémet akkor megfogadtam, hogy soha többet.


De kutyaséta közben talált egy kb 4 hetes kiscicát a kutyám a folyóparton, így hazajött velünk.

Aztán egy vidéki kirándulás alkalmával találtam 1 csomagot a szemetesben, kb 2-3 naposak lehettek. 1 élte túl, így most 2 macskám van.


De többet nem akarok, néha így is úgy érzem, mintha 20-an lennének. :D szóval nem, nem hiszem, hogy ez olyan lenne mint a tetoválás. 😂

2019. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!