Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Premiere white sensation...

Premiere white sensation alomról tapasztalatok? Nektek is büdös?

Figyelt kérdés
Igazából nem ezt vártam ettől az alomtól. Tegnap előtt este töltöttem fel vele a tálcákat, folyamatosan szedem, mégis büdös. Legalábbis én a világból kiszaladok tőle. Az egész fürdőszoba átvette már a szagát. Sok almot kipróbáltunk már, de én ilyet még nem pipáltam, hogy ennyi ideig bírja, pláne nem egy ilyen drága cucc. Most én vagyok túlérzékeny, vagy tényleg ilyen vacak ez az alom?
2019. jún. 22. 17:29
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nekem sem vált be. Ugyan így büdösödött pedig akkor még csak egy cicusom volt. Utána a blue controlt használtuk és az sokkal jobb csak kérdés hogy, hány cicád van meg hogy, hosszú szőre van-e mert a hosszú szőrbe ez beleragadbat illetve két macskánál gyorsan fogy de nagyon tuti ha tényleg ki tudod szedni naponta a piszkot.

2019. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!