Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska leukózis és AIDS teszt...

Macska leukózis és AIDS teszt nagyjàból milyen àrban vannak? Nem talàlom a neten.

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2019. júl. 5. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Menj el vért adni. Ott automatikusan szűrnek mindeféle vírusra, de HIV-re mindenképp. És az ingyért van.
2019. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Cicáimnak a doki ingyen csinálta egy sima vizsgálat kapcsán.
2019. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyorstesztek talán olyan 7-8000 körül vannak, de azok elég megbízhatatlanok, mert csak akkor lesz pozitív, ha vírusvirágzás van, és a macska pont üríti a vírust. Ezt általában beteg állatokon szokták elvégezni, hogy kizárják/diagnosztizálják ezeket a betegségeket! A vér szerológiai vizsgálata biztos hogy drágább, nekem anno ha jól emlékszem 20 ezret mondtak, de nem vagyok biztos benne. Ki tudják mutatni elvileg nyálból is, de ennek fogalmam sincs az áráról. Szerintem a legtisztább, ha felhívod a rendelőt és rákérdezel!
2019. júl. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. júl. 6. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!