Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő mire megszelídül a...

CodyTitaaaan kérdése:

Mennyi idő mire megszelídül a cica?

Figyelt kérdés
(Benti cica) Ma nemrég hoztam el egy kiscicát (nagyon régen volt macskám és úgy örülök) csak annyit nem tudok hogy mennyi idő hogy megszeressen. Etetem itatom csak még nem igazán volt az hogy dorombol. Néztem oldalakat hogy a macskára figyelni kell. Próbáltam azt hogy mikor eszik megsimogatom de nem akar még. Legyek türelmes addig?

2019. júl. 12. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap alatt meg fog szeretni. Idegen neki minden. Ilyenkor még fél. Ha már nem fog félni akkor elkezd hozzád kötődni. Azt tekinti gazdának aki eteti. Etesd, szeretgesd és egy hét alatt javulni fog a helyzet. Türelem.
2019. júl. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hiszen még csak ma vitted haza.

Nem ismer se téged se a környezetet, egyedül van hianyzik az anyja és a testvérei ha voltak.

Te hogy éreznéd magad ilyen helyzetben?

Hagyd hogy ő ismerje meg az új helyét, ne siettesd.

2019. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!