Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés
CodyTitaaaan nevű felhasználó kérdése:

Mennyi idő mire megszelídül a cica?

(Benti cica) Ma nemrég hoztam el egy kiscicát (nagyon régen volt macskám és úgy örülök) csak annyit nem tudok hogy mennyi idő hogy megszeressen. Etetem itatom csak még nem igazán volt az hogy dorombol. Néztem oldalakat hogy a macskára figyelni kell. Próbáltam azt hogy mikor eszik megsimogatom de nem akar még. Legyek türelmes addig?

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, macska, állattartás

júl. 12. 20:15  Privát üzenet  

A válaszok
Pár nap alatt meg fog szeretni. Idegen neki minden. Ilyenkor még fél. Ha már nem fog félni akkor elkezd hozzád kötődni. Azt tekinti gazdának aki eteti. Etesd, szeretgesd és egy hét alatt javulni fog a helyzet. Türelem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 20:21 Privát üzenet

Hiszen még csak ma vitted haza.

Nem ismer se téged se a környezetet, egyedül van hianyzik az anyja és a testvérei ha voltak.

Te hogy éreznéd magad ilyen helyzetben?

Hagyd hogy ő ismerje meg az új helyét, ne siettesd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 12. 20:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen nevet adjak ennek a cicának?
Mit csináljak hogy aludjon?
Lehet gyengébb a cica az antibiotikumtól és étvágytalanabb?
Mitől melegebb a cica?
Félperzsa cicának jó a Happy Cat?
Mennyi idő mire egy vad kismacska megszelidül?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!