Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a macskám lábujjával?

Mi történt a macskám lábujjával?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje ilyen neki, sántít, nem tud rá állni. Folyton szomorkodik és engem is elszomorít, hogy látom mennyire fáj neki. (Kinti macska egyébként).

Sose volt macskám szóval nem találkoztam még ilyennel.


[link]



2019. júl. 19. 17:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt a bánatos k.a eget. Konkrétan lerohad a lábujja. Szomorkodj csak attól biztosan rendbe jön szegény jószág.
2019. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
Én azon szomorkodok, hogy az ilyen fogyatékosok állatok sorsáról döntenek.
2019. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Macskát eddigi életem során egyszer vittem orvoshoz mikor én már nem tudtam rajta segíteni. Ez pont egy olyan eset amikor orvos kéne. Olyan mint ha kiszakadt volna egy ujja és az piszokul elfertőződött. Ezt ki kell takarítani valószínű az orvos az elhalt részeket is le fogja vagdosni és kapni fog antibiotikumot lehet gyógyszerben is amit adnod kell neki. Vagy nézed ahogy vérfertőzésben nagy fájdalmak között elpusztul. Na az ilyen embernek már tényleg kár állat.
2019. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ,,szomoru,, lesz hanem lehet, hogy túl sem éli! Én eddig rohantam volna vele orvoshoz. A helyedben is ezt tenném. Ha elpusztul akkor nem csak ,,elszomorito,, lesz hanem bántani fog, hogy hagytad elpusztulni mikor megmenthetted volna az életet ha időben cselekszel.
2019. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon csúnya, gennyes seb.

Mindenképp vidd el állatorvoshoz, ez így nem maradhat.

Pokolian fájhat szegénynek.

2019. júl. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Beszarok ezen a fórumon. Arra van időd, hogy kiírd, lefotózd, feltöltsd, de orvoshoz nem sikerül elvinni.

Már egy jó ideje ilyen, mégis mire vársz? Te nem mennél el orvoshoz, ha a te lábaddal lenne ez?

Értsétek már meg, hogy a macska a te tulajdonod, te felelsz érte, kutya kötelességed orvoshoz vinni, ha baja van. Ő nem tud magától elmenni az orvoshoz, rád van utalva.

Ha nem telik rá vagy mittudomén, akkor keress neki olyan gazdát, aki megfelelően ellátja.

Nem vagyunk orvosok és nem tudunk gyógyszert neten keresztül küldeni, nem tudom milyen válaszra számítottàl

2019. júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%
Miután a kérdező nem reagál sehogyan sem szerintem tesz a dologra magasról hogy mi van szerencsétlen állattal.
2019. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
86%
Ez elrohadt, amputálandó cucc, ellenkező esetben a macska kínhalált hal, a halál oka pedig a szepszis lesz.
2019. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
32%

Kedves utolsó előtti!

Már elkezdtem intézkedni.


Tudjátok ez a macska 1 évvel ezelőtt került hozzám, mindig jó körülmények között élt, jól bántam vele, folyamatosan kap enni. A napokban az egyik kandúrral valószínűleg összeakadt és ez okozta neki a sebet. Sajnos megvan kötve a kezem és a szüleim rohadtul leszarják mi történik a macskával. Nem tudok egyedül intézkedik, fiatal vagyok, a legközelebbi város innen nagyon messze van, és nem olyan könnyű ez. Próbálkozok higgyétek el, már amennyire tudok. Ma sikeresen szereztem neki egy hordozót, már többször is lefertőtlenítettem neki a sebét. Miután anyám meglátta a hordozót csak ordított velem, hogy "én beteg vagyok, valami nem oké odabent nekem", nem érti miért törődök ezzel a macskával mikor most fialt meg a másik macska, és elmenne rá az összes pénzem, mi a fszért nem tudok spórolni és stb.


Szóval igen. Lehet azzal jönni, hogy nem vagyok jó állattartó, minek élek és stb. De jelenleg nem tudok neki mit csinálni, próbálom fertőtleníteni neki, és igyekszem valahogy elvinni őt egy állatorvoshoz, még ha az össze pénzem elmegy rá.

2019. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Miért írsz a kérdező nevében?:O
2019. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!